KANTIKA sp po KOH I NOOR - [KANAN] od KARMEN - [ASKAR] . do sportu lub ambitnej rekreacji.

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2017
  (3 lata)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  160 cm
 • Ojciec:
  KOH I NOOR
 • Matka:
  KARMEN
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
KANTIKA szlachetna półkrew ur. 14-04-2017 to obiecująca, przyszłościowa młoda klacz z bardzo dobrym pochodzeniem. Jest grzeczna, spokojna, ufna, bezproblemowa przy wszelkich zabiegach i obsłudze - ale w pracy na lonży lub luzem jest energiczna i potrafi być dynamiczna. Dobra w trzech chodach, bardzo zwrotna i lekka na przodzie. Obecnie jest lonżowana i przygotowana do zajeżdżania. Na próbnych skokach w korytarzu pokazała pewne, sprężyste i dynamiczne skoki. Na co dzień spędza czas na pastwisku w stadzie.
++ Więcej informacji pod nr. tel. 604130977
- Ojciec - KOH I NOOR - rasa oldenburska - posiada doskonałą technikę i elastyczność skoku oraz zrównoważony charakter. Startował w konkursach klasy Grand Prix - syn ogiera KANAN kwpn – jednego z najlepszych reproduktorów świata, który przez lata zajmował czołowe miejsca w rankingach WBFSH. Jego potomstwo jest chwalone za potęgę skoku oraz ambitne podejście do sportu.
- Matka - KARMEN - rasa małopolska o zrównoważonym charakterze oraz z bardzo dobrym, dynamicznym ruchu i technice skoku, z predyspozycjami do ujeżdżenia i WKKW – cechami odziedziczonymi po ojcu, polskim angloarabie, ogierze ASKAR startującym z powodzeniem w skokach i WKKW. Między innymi start na Igrzyskach Olimpijskich w WKKW w Atlancie. Sprzedany do Niemiec. Uznany w związkach: oldenburskim, westfalskim, trakeńskim, reńskim oraz angloarabskim .
Rodowód - drzewo genealogiczne na bazakoni.pl

Informacje

Ogłoszenie dodane 30 sierpnia 2020 o 23:16
Odświeżone 23 października 2020 o 18:32
Wyświetlane do 22 listopada 2020

ID ogłoszenia: 292206
Liczba osób obserwujących: 60
Liczba wyświetleń: ponad 3500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama