Kara klacz ujeżdżeniowa po Sezuan / Desperados / Rohdiamant

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2017
  (7 lat)
 • Maść:
  Kara
 • Rasa:
  Oldenburska
 • Wzrost:
  177 cm
 • Ojciec:
  Sezuan
 • Matka:
  Rosette Royal po Desperados/ Rohdiamant
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam przyszłościową klacz Oldenburską z wybitnym rodowodem. Ojciec-Sezuan który osiągnął niebywały sukces, wygrywając 3 lata pod rząd Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w kategorii koni 5-, 6- i 7- letnich. Następnie wygrywał międzynarodowe zawody, aż do poziomu Intermediaire I, a obecnie jest przygotowywany przez Patrika Kittela / SWE do swoich pierwszych konkursów Grand Prix. Wcześniej wyrobił sobie markę jako absolutny rekordzista pod względem ilości otrzymanych maksymalnych not (10,0) za poszczególne elementy. Otrzymał bowiem ich aż 10,0. Na koncie ma również tytuł Czempiona Ogierów w Danii i Czempiona Danii w ujeżdżeniu. Dał ponad 25 licencjonowanych ogierów, w tym: So Unique – najdrożej sprzedanego konia na hanowerskiej aukcji ogierów a zarazem Czempiona Niemiec i Czempiona Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu, ogiera Secret - Wiceczempiona Niemiec i Wicemistrza Świata Młodych Koni oraz ogiera Sam - zdobywcę premii podczas kwalifikacji ogierów.
Ojcem drugiej matki jest wyśmienity koń ujeżdżeniowy i ceniony reproduktor ogier Desperados. Ogier ten ma koncie niezliczoną ilość sukcesów, w tym złoty medal zespołowo i brązowy indywidualnie podczas Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro. Zdobył srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Niemiec w Balve, wygrał Grand Prix Special i Puchar Narodów na CHIO Aachen, Grand Prix w Dortmundzie, Hadze i Balve. Przyznano mu tytuł Hanowerskiego Ogiera Roku.
Sophie Royal BG jest bezproblemowa w treningach jak i przy wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych. Codziennie padokowana. Chodzi w tereny. Bezproblemowa w transporcie.
Koń w treningu ujeżdżeniowym. Konkurs rundy P zakończyła z wynikiem 3 miejsca.Przygotowana do kl.N.
Posiada aktualny TÜV I- bez zastrzeżeń z Maja 2023 r.
Horsetelex: https://www.horsetelex.de/horses/pedigree/290618/royal-touch
Klacz stoi w Stadninie Prohipo Stables (woj. pomorskie).
Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu: 503055508

Informacje

Ogłoszenie dodane 30 grudnia 2023 o 18:25
Odświeżone 08 kwietnia 2024 o 10:05
Wyświetlane do 08 maja 2024

ID ogłoszenia: 568388
Liczba osób obserwujących: 31
Liczba wyświetleń: ponad 5000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama