To ogłoszenie jest nieaktualne!

Kary ogierek ur.15.04.2022 po Glamourdale x Sezuan / Desperados

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2021
  (1 rok)
 • Maść:
  Kara
 • Rasa:
  Oldenburska
 • Ojciec:
  Glamourdale
 • Matka:
  Sezuan x Desperados
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Opis ogłoszenia:
Światowy rodowód i nieprzeciętna charyzma.Energiczny, elegancki i obdarzony świetnymi chodami, w szczególności zjawiskowym galopem.
Ojciec - Glamourdale został Mistrzem Świata Młodych Koni w wieku 7 lat w 2018 roku. Zwyciężał w międzynarodowych konkursach Grand Prix, mając w siodle Charlotte Fry/GBR. Siedmiu z jego licencjonowanych synów jest zarejestrowanych w Niemczech, a pierwsze potomstwo wygrywa już zawody dla młodych koni.
Matka po Sezuan który osiągnął niebywały sukces, wygrywając 3 lata pod rząd Mistrzostwa Świata Młodych Koni w Ujeżdżeniu w kategorii koni 5-, 6- i 7- letnich. Następnie wygrywał międzynarodowe zawody, aż do poziomu Intermediaire I, a obecnie jest przygotowywany przez Patrika Kittela / SWE do swoich pierwszych konkursów Grand Prix. Wcześniej wyrobił sobie markę jako absolutny rekordzista pod względem ilości otrzymanych maksymalnych not (10,0) za poszczególne elementy. Otrzymał bowiem ich aż 10,0. Na koncie ma również tytuł Czempiona Ogierów w Danii i Czempiona Danii w ujeżdżeniu. Dał ponad 25 licencjonowanych ogierów, w tym: So Unique – najdrożej sprzedanego konia na hanowerskiej aukcji ogierów a zarazem Czempiona Niemiec i Czempiona Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu, ogiera Secret - Wiceczempiona Niemiec i Wicemistrza Świata Młodych Koni oraz ogiera Sam - zdobywcę premi podczas kwalifikacji ogierów.
Ojcem drugiej matki jest wyśmienity koń ujeżdżeniowy i ceniony reproduktor ogier Desperados. Ogier ten ma koncie niezliczoną ilość sukcesów, w tym złoty medal zespołowo i brązowy indywidualnie podczas Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro. Zdobył srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Niemiec w Balve, wygrał Grand Prix Special i Puchar Narodów na CHIO Aachen, Grand Prix w Dortmundzie, Hadze i Balve. Przyznano mu tytuł Hanowerskiego Ogiera Roku.

Informacje

Ogłoszenie dodane 05 maja 2022 o 11:40
Odświeżone 30 lipca 2022 o 21:38
Wyświetlane do 29 sierpnia 2022

ID ogłoszenia: 439523
Liczba osób obserwujących: 10
Liczba wyświetleń: ponad 2500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama