Kizo P -Top class mover with interesting pedigree

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2022
  (0 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Ojciec:
  Be Sure
 • Matka:
  Kasta
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Inne cechy:
Opis ogłoszenia:
Be Sure x Arriba Z

ogierek / colt, ur. / born 22.05. , gniada / bay, polski koń sportowy / PZHK
Ogierek dostępny na AUKCJI https://cfa.weauction.nl/auctions/95736424-7991-406d-c947-08da6a20560f
Doskonała mechanika ruchu i ciekawy rodowód
Obiecujący syn duńskiego czempiona - Be Sure

Elegancki, długonogi Kizo P jest obiecującym ogierkiem pochodzącym z pierwszego rocznika potomstwa ogiera Be Sure, czempiona duńskiej kwalifikacji ogierów. Be Sure zdobył miano „klejnotu ujeżdżenia”, zdając test w Danii z niezmiernie wysokimi wynikami i plasując się jako drugi wiceczempion. Otrzymał ocenę 9,0 za kłus, galop, jezdność i możliwości. W 2022 roku podczas licencjonowania ogierów w księdze DWB, Be Sure otrzymał tytuł Champion Stallion. W trakcie sezonu startowego imponował natomiast wynikami w konkursach dla młodych koni, pozostając jednym z faworytów do triumfu w jesiennych finałach!

Klacz Kasta jest jedną z wielu wartościowych klaczy w stadzie hodowcy Kizo P. Jest ona córką ogiera Arriba Z, który okazał się nie tylko świetnym ojcem matek koni obdarzonych walorami niezbędnymi koniom ujeżdżeniowym, ale także utalentowanym koniem sportowym. Arriba Z jest czempionem koni 5-letnich w ujeżdżeniu i zwycięzcą Finału Halowego Pucharu Polski Seniorów w Ujeżdżeniu pod Iloną Janas. Ponadto ogier ten dwukrotnie wygrał konkursy na poziomie Intermediate I podczas CDN Cavaliada i Dressage Cup w Krakowie, wielokrotnie zwyciężał i zajmował czołowe miejsca w konkursach CC4 – CC7. W hodowli zostawił sporą grupę cennych klaczy hodowlanych.

2. matka, klacz Kartagina, to córka ogiera Donnerlord L, który z powodzeniem startował w konkurencji skoków na poziomie kl. C, był finalistą Pucharu Polski w Skokach.

Informacje

Ogłoszenie dodane 02 sierpnia 2022 o 14:28
Wyświetlane do 01 września 2022

ID ogłoszenia: 459160
Liczba osób obserwujących: 7
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama