Klacz do współdzierżawy

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
  • Przeniesienie:
    Bez możliwości przeniesienia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Oddam do współdzierżawy nawet na 6 dni w tygodniu klacz typ szlachetny.
Georgia ma ok. 145 cm wzrostu, to bardzo inteligentna, chętna do pracy kobyła, porusza się w trzech podstawowych chodach (galop na palcu do dopracowania, nie lubi biegać bez sensu w kółko), chodzi w tereny sama jak i z innymi końmi, pracuje w zaprzęgu, w zeszłym roku rozpoczęła przygodę ze skokami, treningi pod okiem trenera, świetnie pracuje z ziemi zarówno na lonży jak i bez niej.
Georgia w poprzednich rękach była bita, wykupiona z transportu, z tego powodu nie jest to koń w typie misia, stroni od kontaktu z obcymi, a jeśli zobaczy, że może sobie pozwolić i jeździec odpuszcza zdarza jej się straszyć. Jednak pomimo jej niezbyt przyjemniej aparycji bez problemu zabierałam z nią dzieci w teren czy prowadziłam oprowadzanki.

Szukam pewnego jeźdźca, z delikatnymi pomocami nie jeżdżącego ma pysku, w momencie gdy jeździec jest zbyt chaotyczny i przestaje rozumieć sygnały, frustruje się i zdarza jej się bryknąć czy stanąć demba (nie licząc jednorazowego przypadku w tym roku od dłuższego czasu nic takiego nie miało miejsca). Jeździli na niej również jeźdźcy średnio zaawansowan.
Na miejscu instruktor z uprawnieniami, oraz możliwość umówienia się z moim trenerem czy jazd z własnym, okolica cicha i spokojna, idealna do wyjazdów w teren.

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 czerwca 2024 o 19:00
Wyświetlane do 11 lipca 2024

ID ogłoszenia: 598196
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 30

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama