Klacz kuc po Domingo ze źrebakiem

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2019
  (4 lata)
 • Maść:
  Skarogniada
 • Rasa:
  Kuc walijski
 • Wzrost:
  133 cm
 • Ojciec:
  Domingo
 • Matka:
  Pasjonata Nadia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
4-letnia kucka ze sportowej rodziny. Wzrost ok. 133cm. Na sprzedaż razem ze źrebakiem.
Zdrowa, bez narowów, regularnie odrobaczana, werkowana, codziennie padokowana. Grzeczna, bezproblemowa w obsłudze. W tym roku urodziła ogierka po Vidar van de Groenheuvel (147cm).

Jej ojcem jest wybitny DOMINGO - kilkukrotny medalista OOM w WKKW, w Pucharach Polski w skokach grupy A2, C oraz Pucharze Polski w ujeżdżeniu. Domingo to niemiecki kuc wierzchowy o znakomitej technice skoku i ponadprzeciętnym ruchu. Niezawodny w sporcie jak i w hodowli.
Jej matka Pasjonata Nadia z powodzeniem startuje w konkursach regionalnych oraz ogólnopolskich. Dziadek od strony matki niejednokrotnie podbijał Cavaliadowe parkoury.

Źrebak (ur. czerwiec 2023 r.), ogierek po Vidar van de Groenheuvel. Bardzo grzeczny, spokojny. "Vidar jest synem rewelacyjnego ogiera Quint Van De Groenheuvel, który w 2015 roku został czempionem na licencjonowaniu ogierów w Moorsele, a w 2016 oraz 2017 Mistrzem Belgii Kuców. Wyróżnia się wyjątkowym talentem do skoków jak i do ujeżdżenia, nienagannym eksterierem oraz dobrym charakterem. Ojciec Quinta — Kadans Van De Groenheuvel, to sprawdzony reproduktor, który startował regularnie na poziomie 120-125 cm z dobrymi wynikami. Kolejny w rodowodzie Vedet Van De Vondelhoeve to równie utytułowany ogier z karierą sportową; w 2011 roku na zawodach Jumping Herenthout wygrał konkurs Pony Masters przeskakując przeszkodę o wysokości 155 cm. W rodowodzie Quinta jako ojciec drugiej matki widnieje również Mentos, który zostawił po sobie sporą liczbę potomstwa chodzącego w dużym sporcie."/opis i zdjęcia: Baza Koni.
Na ostatnich zdjęciach matka klaczy i ojciec.

Informacje

Ogłoszenie dodane 03 listopada 2023 o 20:16
Odświeżone 21 listopada 2023 o 00:28
Wyświetlane do 21 grudnia 2023

ID ogłoszenia: 558188
Liczba osób obserwujących: 12
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama