Klacz Roquetas de mar po GOLDFINGER V.D.T.

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2022
  (0 lat)
 • Maść:
  Kasztanowata
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Ojciec:
  GOLDFINGER V.D.T
 • Matka:
  RIO LARA
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Etap edukacji:
Opis ogłoszenia:
Ojcem klaczy jest Goldfinger VDT. Urodzony w 2011 r. ogier rasy KWPN, będący przedstawicielem najwybitniejszych linii ujeżdżeniowych tej holenderskiej księgi hodowlanej. Jego ojciec – Jazz - przez lata zajmował pierwsze miejsce w światowym rankingu WBFSH, przekazując nieprzeciętne predyspozycje dresażowe i pozostawiając po sobie tak wybitne konie jak Johnson czy Jerich Parzival, który pod Adelinde Cornelissen sięgnął po srebrny medal Igrzysk Olimpijskich w 2012 r. Goldfinger V.D.T. może poszczycić się świetną karierą sportowo - hodowlaną. W 2014 r. na II miejscu ukończył próbę użytkową w ramach duńskiego związku DWB, co pozwoliło mu na uzyskanie dożywotniej licencji hodowlanej w tej księdze. Rok później zajął fenomenalne III miejsce w Mistrzostwach Danii Młodych Koni, gdzie w finale uzyskał noty m.in. 8,9 pkt za kłus i 9,5 pkt za galop! W kolejnych sezonach Goldfinger V.D.T. z powodzeniem startował w konkursach wyższych klas, na poziomie 5-latków zdobywając wyniki sięgające 79,4%. Ogier ten cechuje się niezwykłą ekspresją i obszernością chodów, w tym szczególnie imponującym galopem, oraz dobrym charakterem

Matka klaczy Rio Lara, od matki Royal Rubica po ojcu Somerhit, w rodowodzie posiada takie sławy jak: Weltmeyer oraz Sandro Hit.

Klaczka jest oswojona z ludźmi, przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych. Posiada piękny obszerny ruch. Jest bardzo ciekawska i lgnie do człowieka. Z pewnością jest to świetny materiał na konia sportowego!

Zapraszam do kontaktu.

Informacje

Ogłoszenie dodane 30 maja 2022 o 08:47
Odświeżone 14 czerwca 2022 o 17:32
Wyświetlane do 14 lipca 2022

ID ogłoszenia: 445294
Liczba osób obserwujących: 13
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama