Klacz dzierżawa

  • Dzierżawa:
    Mam konia do dzierżawy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Grzeczna Klacz 13 lat wzrost 162 cm gniada po Sewilla i Chef Supreme (w pradziadkach Sekretariat , Contender, Carthago Z .)
Wydzierżawię osobie chcącej rozwijać się pod kątem Ujeżdżenie . (Najchętniej pełnoletniej do 171 cm i do 75 kg) Niepełnoletnie osoby jazdy z instruktorem i na poziomie mocny brąz/ Srebrna Odznaka -nie trzeba jej posiadać . Klacz Była przygotowana do P/N ujeżdżenie .

Ustępowania, łopatki , ciągi ,trawersy, renwersy, zwroty, kontrgalopy , "lotne " . Chętna do pracy - bacik nie konieczny na niej.
Łagodna w obsłudze i spokojna w stadzie, bez narowów , nie strachliwa ... 6 lat temu uczona pracy z ziemi i 5 miesięcy jazd bez ogłowia (można do tego wrócić ) Czuła na pomoce. Bezproblemowa na zawodach, w terenie , w podrózy.

Współdzierżawa minimum 3 razy w tygodniu 500 zł , Dzierżawa 5 dni dla 1 osoby promocje a koszty weterynarza i kowala- do negocjacji w zalezności od wykorzystywania konia .

Stajnia Lider (k. Łomianki Dolne nad Wisła) z halą i mniejsza hala do lonżowania , czworobok i parkour, padoki .

Stajnia północne okolice Warszawy z Bielany / Metro Mlociny około 10 km

Jazda próbna bez trenera 50 zł W przypadku PODPISANIA umowy wliczy się w koszt dzierżawy . Pełnoletnie osoby minimum raz w tygodniu wskazana jazda z naszą trener.

Informacje

Ogłoszenie dodane 26 listopada 2019 o 11:01
Odświeżone 31 lipca 2020 o 10:53
Wyświetlane do 30 sierpnia 2020

ID ogłoszenia: 227091
Liczba osób obserwujących: 14
Liczba wyświetleń: ponad 5000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama