Kon

  • Dzierżawa:
    Szukam konia do dzierżawy
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Brakuje Ci czasu aby poświęcić swojemu wierzchowcowi wystarczająco dużo uwagi? Czy posiadasz młodego konika ,który potrzebuje bardzo dużo ruchu lecz Ty nie jesteś w stanie mu tego zaoferować?

Szukam nieparzystokopytnego przyjaciela ,z którym będę mogła się rozwijać oraz pracować nie tylko siedząc na grzbiecie
Przede wszystkim zależy mi na obcowaniu z koniem - spacery, czyszczenie a nawet praca fizyczna związana z lonżowaniem czy sprzątaniem boksu - to rzecz na ,której bardzo mi zależy. (Gdyby była taka możliwość moglibyśmy się dogadać ,że owszem - dopłacę się do kosztów utrzymania ale większość ceny odrobię w postaci lonżowania, sprzątania boksu itp).

Na przydomowej stajni spędzałam dotąd 4-5 dni w tygodniu sprzątając, oporządzając i lonżując konie, prowadząc jazdy (na lonży) - przez dwa lata. W okresie wakacyjnym zaglądałam tam codziennie.

Nie mam żadnych wymagań co do samego konika. Wolałabym aby miał powyżej 155cm w kłębie, lecz nie jest to priorytet. Chciałabym wsiąść na wierzchowca 1-3 razy w tygodniu, w zależności od intensywności treningu.

Nie wymagam aby na miejscu były dostępne hale,profesjonalne maneże - zadowolę się nawet zwykłym, pustym wybiegiem lub łąką.

Interesują mnie najbardziej okolice Chorzowa/bytomia/Katowic/zabrza/Rudy śląskiej

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 sierpnia 2020 o 18:29
Wyświetlane do 31 sierpnia 2020

ID ogłoszenia: 285891
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama