KONIOMANIAK obóz z trenerem 2020

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Kameralnie, rodzinnie, wege jedzenie i swodobna atmosfera.

Oferujemy realną naukę jazdy konnej oraz podwyższenie umiejętności jeździeckich w małych grupach niezależnie od stylu jazdy jak i uprawianej dyscypliny.

24 godz. przy koniach, 2godz. wszechstronnego treningu jeździeckiego dla już jezdzacych konno jezdzcow, na roznych poziomach zaawansowania prowadzonych przez wieloletnich trenerów jeździectwa, ciągle szkolących się zarówno w jeździe jak i w szkoleniu innych.

Wszechstronne wyszkolenie jeździeckie obejmuje: ćwiczenia doskonalące dosiad, woltyżerkę, naukę bezpieczniejszego spadania, jazdę na oklep, podstawy pracy z ziemi i lonżowania, elementy ujeżdżenia, jazdę przez kawaletki, skoki, wyjazdy w teren. Wstęp do jeździectwa naturalnego, nauka jazdy na ogłowiach bezwędzidłowych oraz jazda bez ogłowia!
Bieżące wyjaśnianie przyczyn zachowania się konia w trakcie pracy z nim.
Podstawowe wiadomości o anatomii koni, psychologii, żywieniu, funkcjonowaniu kopyta, pokaz rozczyszczania. Podstawowe informacje o dopasowaniu siodła do konia.
Zajęcia przy koniach: karmienie koni, podstawy pielęgnacji koni (czyszczenie, pielęgnacja kopyt, pielęgnacja sprzętu jeździeckiego). Codziennie sprowadzanie koni z pastwiska, przygotowanie paszy, czyszczenie, siodłanie, rozsiodływanie.
Spokojnie i cierpliwie wyjaśnimy lub poszukamy wspólnie odpowiedzi na nurtujace was pytania.

Mamy dla was dużo czasu i cierpliwości. Jeśli chciałbyś naprawdę uczyć się każdego dnia, doskonalić siebie, lepiej porozumiewać się z koniem, być przy koniach to Twoje miejsce jest na naszym obozie.
Nie ma znaczenia jakim stylem jeździsz, porozumienie z koniem jest najważniejsze.
Mała liczba uczestników pozwala każdemu poświęcić dużo czasu. U nas nie ma możliwości pojeżdżenia bez słowa od instruktora :)
Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika, wymagania dostosowane do aktualnych umiejętności jeźdźca. Jazdy doskonalące dosiad.
Zajęcia prowadzone przez Trenerów Jeździectwa II klasy ujeżdżenia i skoków, w tym przez wielokrotnego Mistrza Polski w woltyżerce sportowej Adama Susłowskiego, sędziego Mistrzostw Świata w Jeździe bez ogłowia. Trenerzy prowadzą naukę wszechstronnego wyszkolenia jeźdźca i konia. Przykładamy dużą wagę do sposobu przekazywania informacji jeźdźcom, przyjazne nastawienie, staramy się tłumaczyć „jak coś zrobić” a nie „jak nie robić”.
Uczestnicy jeżdżą na różnych koniach, nie przydzielamy jednego konia. Konie sa zróżnicowane pod względem wzrostu.

Jazdy odbywają się na dużej ujeżdżalni zewnętrznej, na dużym okrąglaku, na ujeżdżalni trawiastej oraz w przepięknych bajkowych lasach.

Noclegi w ocieplonym drewnianym domku letniskowym lub na poddaszu albo w namiocie wojskowym z łozkami. Posiłki wegetarianskie (śniadanie, obiad 2-3 rodzaje dań, kolacja) i podwieczorek, w miedzyczasie przekąski, owoce - stale dostępne. Na życzenie dieta weganska, bezglutenowa. Nie ma mozliwości posiłków miesnych. Lodówka cały czas dostepna z jedzeniem także w kazej chwili można skubnąc kanapke. Dostępne są również napoje roślinne oraz dla zgłoszonych diet wegańskich i bezglutenowych desery i przekąski. Różne rodzaje chleba, wiele różnych dodatków do kanapek oraz warzyw.
Domek jest wyposażony w kuchnię – lodówka, czajnik, kuchenka, oraz prysznice i toalety.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Terminy :
25.06 - 06.07 – 12 dniowy turnus dla zaawansowanych 11-18 lat
10 -19.07 – 10 dni turnus 11-18 lat
22.07-02.08 – 12 dni – turnus dla zaawansowanych 11- 18 lat
05-14.08 – 10 dni - turnus 10 – 13 lat
16-27.08 – 12 dni turnus dla zaawansowanych 15- 20 lat

turnus 10 dniowy 2400
turnus 12 dniowy 2640
warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki 800 zł,
reszta kwoty najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu
Zniżki : -50 zł dla osób które już uczestniczyły w obozie Akademii Jeździeckiej
50 zł na każde z rodzeństwa.
wystawiamy faktury

Rezerwacja i zgłoszenie – po mailowym lub telefonicznym ustaleniu terminu turnusu i dostępności miejsca, prosimy o dokonanie wpłaty zaliczki (Agnieszka Susłowska 53 1140 2004 0000 3102 6523 2086 mbank), wypełnienie karty zgłoszeniowej. Pozostałą kwotę należy wpłacić do trzech tygodni przed rozpoczęciem turnusu. W przypadku rezygnacji zwrot 50% zaliczki następuje po zgłoszeniu się osoby na to miejsce. Na 4 tygodnie przed terminem wypoczynku całość zaliczki pozostaje u organizatora.
NNW (ew. OC) każdy uczestnik wykupuje sam w dowolnej firmie ubezpieczeniowej (ubezpieczenie ma obejmować jazdę konną rekreacyjną).
Uwaga: Dojazd we własnym zakresie. Jeśli uczestnik dojeżdża komunikacją zbiorową możemy odebrać ze Świdnicy lub Dzierżoniowa.

• Rozpoczęcie turnusu – pierwszy dzień: przyjazd uczestników w godz. 13.00 – 14:00, ; godz.15 początek zajęć; pierwszy posiłek : kolacja.
• Zakończenie turnusu - ostatni dzień o 9.30 jazda konna, wyjazd uczestników od godz. 13.00; ostatni posiłek – śniadanie
• ostatnim posiłkiem może być obiad - proszę o wcześniejsze zgłoszenie, bez dodatkowych opłat
• plan dnia:
8:30 – 9:00 – śniadanie
9:30 – zajęcia jeździeckie
13:30 – 14:00 obiad
15:00 – zajęcia jeździeckie
18:30 – 19:00 kolacja
22:00 – cisza nocna
W naszym gospodarstwie panują zasady wzajemnego szacunku bez względu na poziom majątkowy, społeczny, umiejętności jeździeckich itd., zależy nam aby każdy czuł się dobrze, nie chcielibyśmy aby ktoś czuł się pokrzywdzony przez wyśmiewanie, wyszydzanie czy dokuczanie

Niezbędne wyposażenie:
śpiwór, poduszka
buty nadające się do jazdy konnej (na twardej nie śliskiej podeszwie)
kurtka nieprzemakalna
kalosze
spodnie do jazdy konnej, sztylpy
jeśli ktoś posiada to kask/toczek do jazdy konnej, dla własnego bezpieczeństwa i komfortu najlepiej posiadać własny kask
kamizelki ochronnej – każda niepełnoletnia osoba obowiązkowo musi posiadać na jeździe kamizelkę ochronną pełną czyli ochraniająca całą klatkę piersiową (posiadamy kilkanaście do użytkowania)

zgłoszenia belusia6@wp.pl
W razie pytań proszę o kontakt 697 238 904

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 lutego 2018 o 23:47
Odświeżone 15 maja 2020 o 11:10
Wyświetlane do 14 czerwca 2020

ID ogłoszenia: 56510
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 2500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama