Kuc sportowy gr. A2 Chantal

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2012
  (9 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  Kuc walijski
 • Wzrost:
  134 cm
 • Ojciec:
  NN
 • Matka:
  NN
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam 9-letnią klacz ur. 17.06.2012 rasy kuc walijski. Chantal to dwukrotna złota medalistka (Halowych Mistrzostw Pomorza 2021 gr. A1 oraz Mistrzostw Pomorza 2021 gr. A2), finalistka Mistrzostw Polski Kuców i Małych Koni 2021 w Jakubowicach. Wielokrotnie zajmowała miejsca na podium w zawodach ogólnopolskich. Posiada holenderski paszport, licencję i certyfikat wzrostu. Aktualnie jeżdżona przez 12-letnia zawodniczkę, która zrobiła na niej odznaki BOJ i SOJ oraz III klasę sportową.
Kuc ratownik, pomaga w parkurze. Bezproblemowa przy kowalu, pielęgnacji czy siodłaniu.Bardzo grzeczna i bezpieczna. Bez problemu wchodzi do przyczepy i do koniowozu. W terenie chodzi zarówno sama jak i z innymi końmi. Niestraszne jej żadne plotki, podmurówki, deski i inne straszaki. Przywyczajona do psów, padokowana z innymi końmi. Nie robiliśmy badań, nie posiada TUV, u nas (1 rok) nie przechodziła nigdy żadnych kontuzji. Możliwość zrobienia badan na koszt zainteresowanego. Nie tka, nie łyka, nie posiada żadnych narowów. Kuta na przód.
Chantal jest alergikiem, wiec idealna będzie dla niej stajnia angielska oraz jak najczęstsze przebywanie na powietrzu. Kuc idealny dla dziecka do wprowadzenia w mały sport.
Sprzedaż z powodu wyrośnięcia zawodniczki. Szukamy dla Chantal kochającego domu.
Szkółkom i handlarzom dziękujemy.
Zainteresowanym prześlę więcej zdjęć i filmy z przejazdów na priv.

Informacje

Ogłoszenie dodane 30 sierpnia 2021 o 20:20
Odświeżone 07 listopada 2021 o 16:07
Wyświetlane do 14 grudnia 2021

ID ogłoszenia: 382051
Liczba osób obserwujących: 30
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama