kuc walijski do rekreacji i sportu

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2013
  (9 lat)
 • Maść:
  Kasztanowata
 • Rasa:
  Kuc walijski
 • Wzrost:
  134 cm
 • Ojciec:
  Tijd Vlijts Victor
 • Matka:
  AnaponAnapon Rashka / Turnins Gismore
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Niestety dotarliśmy do momentu kiedy dobitnie czujemy, że dzieci rosną a kucyki nie, więc:
Na sprzedaż 9-letni wałach C grupy, 134cm (certyfikat ostateczny), o nietuzinkowej maści i wspaniałym usposobieniu. Wałaszek nada się zarówno dla dziecka początkującego jako nauczyciel do wprowadzenia w jeździecki świat (bezpieczny i opiekuńczy) jak i dla młodego zawodnika do startów w grupie A2 (ma za sobą wiele udanych startów na zawodach regionalnych i ogólnopolskich).
Grzeczny w obsłudze, absolutnie bezproblemowy i przede wszystkim bezpieczny. Pod siodłem żwawy, reaktywny ale absolutnie bez złych nawyków. Doskonale chodzi na lonży, idealny kompan w teren (ma za sobą 60-kilometrowe rajdy więc tory, krowy, drogi i inne atrakcje ma opanowane). Wchodzi do wody, grzecznie galopuje w zastępie ale jak trzeba to pójdzie jako czołowy. Brązowa i srebrna odznaka opanowana do perfekcji. Wygodny w kłusie i w galopie. Wszelkie przebieranki i pony games nie zrobią na nim wrażenia.
Idealny w transporcie, przy kowalu, na myjce. Na padoku sam podejdzie (nie trzeba biegać za nim pół dnia). Pozytywny w najwyższym stopniu.
Zdrowy, prosty na nogach, wszystkie szczepienia i odrobaczenia wykonywane bardzo regularnie, podobnie jak struganie kopyt. Ostatnia korekcja zębów wrzesień 2021.
Nie jest typem ospałego osła ale dzieci mu ufają, a on cierpliwie znosi wszelkie dziecięce pomysły. Kucyk zasługuje na najlepsze dziecko na świecie. Gotowy aby wychować kolejnego małego jeźdźca.
Cena do negocjacji.

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 lutego 2022 o 10:52
Odświeżone 08 czerwca 2022 o 17:06
Wyświetlane do 15 lipca 2022

ID ogłoszenia: 422963
Liczba osób obserwujących: 16
Liczba wyświetleń: ponad 7000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama