Lekki odnowiony koniowóz na 5koni + NOWY social

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Jeździsz często na zawody i męczy Cię, że nie jesteś w stanie zapakować do przyczepy wszystkiego co potrzebujesz? Możesz zabrać maksymalnie 2 konie, ale zapomnij wtedy o sianie czy trocinach bo zwyczejnie nie ma na wszystko miejsca. Dodatkowo irytuje Cię, że do hotelu na zawodach jest daleko i w sumie jak rano go opuścisz to do wieczora nie ma co tam wracać, a chętnie by się gdzieś wygodnie odpoczęło pomiedzy konkursami...

Rozwiązanie tych problemów znajduje się tutaj! : Lekki (do 7,5 T) , nieduży (8 metrów) koniowóz z totalnie nową, nieużwaną częścią socialną oraz odnowioną ( także jeszcze nie używaną przez konie) częścią załadunkową. Posiada miejsce na 5 koni plus półki oraz schowki na dodatkowe rzeczy.

Jest w pełni sprawny - dziś kupujesz - jutro jedziesz na zawody! I nie musisz już tułać się po hotelach, ciągle pakować i rozpakowywać wszystkich rzeczy, a w lodówce zawsze czeka na Ciebie schłodzona woda :)!
Sociał połączony jest z szoferką przejściem co daje możliwość rejestracji jako samochód specjalny i zwolnienia z podatku drogowego!!
Wyposażony jest w kurnik - wygodne łóżko nad szoferką, lodówkę, kuchenkę kuchenkę mikrofalową, telewizor, dużo szafek, prysznic, miejsce na toalete chemiczną.

Jazda tym samochodem wymaga prawa jazdy kat C - ale uwierz mi nie jest to poza Twoim zasięgiem - a ten samochód idealnie nadaje się na pierwszy koniowóz ze względu na swoje nie za duże gabarty i łatwość w manewrowaniu! Sama jeździłam nim na wiele zawodów po całej Polsce i nigdy mnie nie zawiódł!
Dlaczego go sprzedaje ? - przyszedł czas na kolejny etap czyli większy!

Dane Techniczne:
- Model: MAN L2000 rok 1997
- Niezawodny, sprawny silnik
- Przestrzeń na 5 koni ( dwie rampy- tylna i boczna wyposażone w barierki aby koń nie zrobił sobie krzywdy przy załadunku)
- Lekki 7490 kg - mieści się w kat, C1
- Przebieg 687 791 km
- Oszczędny - spala mniej więcej tyle co duży samochów z przyczpką
- Część dla koni odnowiona: nowa podłoga (zarówno płyty wymienione jak i wylewka gumowa), gumy na ścianach, blacha aluminiowa, poduszki na przegrodach,otwierane okna,
-Samochód po przeglądzie w serwisie MAN’a, wymieniony olej, sprawne wszystkie podzespoły,
- Zbiornik na wodę, podłączenie do prądu, schowki boczne, półka na rzeczy nad końmi, hak do przyczepki, regulacjia nachylenia nadwozia.

Lokalizacja : Świerznica woj. Pomorskie (35 km od Gdańska w stronę na Warszawę S7)

Cena : 120 tys zł do negocjacji

Więcej informacji:
-priv
-e-mail z_zawadowicz@hotmail.com
-tel 660448077

Informacje

Ogłoszenie dodane 08 marca 2022 o 14:53
Odświeżone 21 czerwca 2022 o 06:48
Wyświetlane do 21 lipca 2022

ID ogłoszenia: 426381
Liczba osób obserwujących: 11
Liczba wyświetleń: ponad 2500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama