Marketing online - prowadzenie profili w mediach społecznościowych, kampanie reklamowe, sesje zdjęciowe

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
2 OSTATNIE MIEJSCA NA REGULARNĄ WSPÓŁPRACĘ

Wiem, jak pomóc Ci w promocji Twojej firmy jeździeckiej!
Nazywam się Magdalena Skorlińska i jestem certyfikowanym Social Media Managerem. Od lat jestem pasjonatką jeździectwa oraz marketingu. W 2020 roku postanowiłam połączyć swoje pasje i pomóc markom jeździeckim dotrzeć do większego kręgu odbiorców, dzięki czemu mogą zdobyć wierne grono klientów.

Moja oferta to szereg kompleksowych usług z zakresu: Influencer Marketingu, Social Media Marketingu i Content Marketingu. Zajmuję się prowadzeniem kont w mediach społecznościowych, tworzeniem kampanii reklamowych oraz skutecznych strategii. W swojej codziennej pracy tworzę estetyczne, spójne grafiki, angażuję obserwujących do tworzenia dłuższej relacji z marką oraz skłaniam ich do zakupów. Ponadto, chętnie zorganizuję dla Ciebie piękną sesję zdjęciową czy nagrania.

Dzięki współpracy ze mną możesz skupić się na swoich produktach i usługach, zamiast poświęcać swój cenny czas na nieopłacalne promowanie zdjęć na Instagramie czy pisanie postów, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. To wygoda i inwestycja w przyszłość Twojej firmy! Pierwsze efekty mojej pracy zauważysz natychmiastowo - profesjonalny wygląd profilu Twojej marki, większe zaangażowanie użytkowników, częstsze odwiedziny strony internetowej i coraz więcej zadowolonych klientów.

Współpracuję z firmami z całej Polski. Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na Twoje pytania!
Magdalena Skorlińska
polish.equestrianfashion@gmail.com

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 czerwca 2022 o 22:00
Odświeżone 15 sierpnia 2022 o 19:03
Wyświetlane do 14 września 2022

ID ogłoszenia: 450297
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama