Miękkie drągi piankowe jeździeckie

  • Stan:
    Nowe
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
MIĘKKIE DRĄGI PIANKOWE JEŹDZIECKIE.

WYMIARY 250 CM X 15 X 10 CM

WYKONANE Z WYTRZYMAŁEJ, SZTYWNEJ PIANKI POLIURETANOWEJ.
OBSZYTE BARDZO MOCNYM, WODOODPORNYM, ODPORNYM NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE I ROZDARCIA PLANWILEM O GRAMATURZE 650 ! DZIĘKI TEMU Z POWODZENIEM MOŻNA STOSOWAĆ NA HALI JAK I NA ZEWNĄTRZ.

KOLORY: NIEBIESKI, ŻÓŁTY, CZERWONY

Waga około 1,3 - 1,6 kg

Cena dotyczy 1 szt. produktu.
W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA PROSZĘ PODAĆ WYBRANY KOLOR DRĄGÓW.

Kolorowe drągi, łatwe do przenoszenia, zmiany odległości mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne drewniane drągi. Będą bezpieczną alternatywą. Wykorzystaj je jako urozmaicenie pracy z ziemi z koniem, pomoc przy lonżowaniu, w pracy pod siodłem jako drągi na stęp, kłus, galop oraz elementy przeszkód i wskazówki. Dzięki specjalnej konstrukcji są lekkie i wytrzymałe a jednocześnie dzięki swojej miękkości zmniejszają ryzyko urazów u koni.

Zalety naszego produktu:

- Drągi wykonane tylko i wyłącznie z pianek wysokiej gęstości, co zapobiega ich zniszczeniu przy nadepnięciu przez konia, odkształceń, kruszenia itp. Waga i wymiary drągów zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu urazów u koni, ułatwieniu pracy jeźdźca i trenera. Nie przesuwa ich wiatr, nie toczą się po placu.

- Obszycie drągów z niezwykle wytrzymałej na rozdarcia i warunki atmosferyczne powlekanej tkaniny o dużej gramaturze PLANWIL 650 !!. Dzięki temu cieszysz się sprzętem długie lata, a drągi możesz użytkować zarówno na hali jak i na zewnątrz.

- Szycie grubymi, mocnymi nićmi tapicerskimi odpornymi na wygłupy naszych koniowatych. Stosowanymi do produkcji wojskowej. Szwy od wewnętrznej strony drąga zmniejszają ryzyko przesiąkania wody do środka.

Dostępne w podstawowych kolorach: niebieski, żółty, czerwony. Na życzenie możliwość wykonania innych kolorów. Drągów z logo stajni itp.

Informacje

Ogłoszenie dodane 12 października 2021 o 22:56
Odświeżone 25 listopada 2021 o 23:21
Wyświetlane do 25 grudnia 2021

ID ogłoszenia: 392645
Liczba osób obserwujących: 5
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama