MONTEGO VS ~ KUC CONNEMARA ~ GRUPA D ~ STANÓWKA

  • Rasa:
    Deutsche reit pony
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Hodowla Kuców Sportowych VS oferuje STANÓWKĘ fenomenalnym OGIEREM rasy KUC CONNEMARA.

Montego VS to ogier, który zachwyca ruchem, doskonałymi predyspozycjami skokowymi oraz niezwykle zrównoważonym charakterem. Jest zbonitowany na 81 pkt. Wymiary: 143-174-18. Polowa próba wstępna 5/5 pkt. Ma znakomite pochodzenie oraz wszelkie atuty ogiera, spełniającego oczekiwania hodowlane stawiane nowoczesnym kucom sportowym.

Montego VS jest synem ogiera Ares, startującego z sukcesami w dyscyplinie skoków, który dał wiele uzdolnionego sportowo potomstwa, startującego na parkurach i czworobokach wielu krajów, posiadającego na swoim koncie liczne tytuły, w tym mistrzowskie. Ares jest synem najlepszego na świecie, sportowego ogiera connemara Fort Doolin, od strony matki prowadzi niezwykle cenną linię Borderi.

Matka Montego VS, importowana z Niemiec klacz Mefisa, posiada niemiecką premię państwową oraz wszelkie cechy wybitnej matki koni sportowych. Dała znakomite potomstwo, cenione zarówno za uzdolnienia sportowe, jak i cechy hodowlane. Łączy ona w sobie wiele cennych linii i rodów connemara. Jest córką ogiera Bigge Boy, który u naszych zachodnich sąsiadów odnosi sukcesy w dyscyplinie WKKW.

Link do rodowodu: https://www.bazakoni.pl/montegovs-ares-mefisa

Serdecznie zapraszamy do stanówki - wysyłka nasienia chłodzonego. W ramach jednej opłaty stanówkowej oferujemy nielimitowaną liczbę prób dla wytypowanej klaczy w jednym sezonie (w przypadku wysyłki nasienia, za każdym razem pobierane są koszty pobrania i wysyłki), aż do uzyskania źrebności. Dla stanówek wykupionych po pierwszym lipca, w przypadku braku źrebności do końca października, 100% opłaty stanówkowej przenosimy na kolejny sezon. Sezon stanówkowy trwa od początku marca do końca października.
Cena stanówki: 1000 zł
Pobranie i wysyłka nasienia świeżego na terenie kraju: 300 zł. Nasienie wysyłamy codziennie, bez względu na dni wolne czy święta.
Miejsce postoju: Wrocław
Tel. 603913770 lub 607828984

Nasza strona www: https://robocze2000.wixsite.com/sportspony
Nasz fanpage FB: https://www.facebook.com/sportspony/

Na zdjęciach kolejno: Montego VS, Ares, Ares, Mefisa, Bigge Boy, pierwsze źrebięta po Montego VS

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 lutego 2019 o 04:49
Odświeżone 23 czerwca 2022 o 18:27
Wyświetlane do 23 lipca 2022

ID ogłoszenia: 161948
Liczba osób obserwujących: 53
Liczba wyświetleń: ponad 18000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama