Najlepsze elektrolity Baileys AQUA AIDE o słodkim smaku bardzo wydajne WYSYŁAM OD RĘKI, DOSTAWA GRATIS!

  • Stan:
    Nowe, nieotwierane
  • Podkategoria:
    Inne
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Najlepsze na rynku elektrolity Baileys Aqua-Aide, niesamowicie wydajne (podajemy tylko wtedy, kiedy koń się poci - wiaderko może wystarczyć nawet na cały sezon) i dzięki słodkiemu smakowi uwielbiane przez konie (same chętnie piją i wręcz wylizują z lubością wodę z Aqua-Aide).

Opakowanie 2kg, dostępne od ręki, Z WYSYŁKĄ GRATIS! Paczkomat lub kurier.

Kiedy konie się pocą, tracą wodę oraz sole mineralne (elektrolity) z organizmu. Gdy ta utrata trwa dłuższy czas - czy to podczas treningów, zawodów czy transportu - może doprowadzić do odwodnienia organizmu, pogorszenia sprawności, zmęczenia, skurczów mięśni i innych problemów. Utrzymanie równowagi płynów i elektrolitów jest niezbędne do uzyskania optymalnej formy konia sportowego. Jak wykazały badania, że podawanie elektrolitów przed, w trakcie oraz po pracy może znacząco opóźnić odczuwanie zmęczenia przez konie.

Aqua-Aide zawiera kluczowe sole mineralne, w tym chlorek potasu i magnez, razem z powszechnie stosowanym chlorkiem sodu i odpowiednią ilością dekstrozy dla optymalnego wchłaniania. Preparat przygotowano w ten sposób, by możliwe było podawanie go w zależności od długości i intensywności pracy. Aqua-Aide można stosować tylko wtedy, gdy koń się poci, w razie bieżącej potrzeby, jak również profilaktycznie przed, w czasie lub po udziale w zawodach. Elektrolity są bardzo smaczne, chętnie pobierany przez konie i można podawać je bezpośrednio do wody czy lekko wilgotnej paszy.

Na każde 20 minut intensywnego pocenia podajemy 30g elektrolitów (załączona w opakowaniu miarka ma pojemność 15g).

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 czerwca 2021 o 17:13
Odświeżone 16 listopada 2021 o 16:12
Wyświetlane do 16 grudnia 2021

ID ogłoszenia: 367374
Liczba osób obserwujących: 30
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama