Narzędzia siodlarskie / flocking irons

  • Stan:
    Nowe
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Produkuję na zamówienie narzędzia siodlarskie używane przez saddle fitterów do wymiany i korekt wyściółki siodeł. Wykonane ze stali nierdzewnej oraz rączki z litego drewna; różne wzory. Sprzedawane w zestawach i pojedynczo.

Zestawy podstawowe po 5 sztuk lub profesjonalne po 6 sztuk składają się z narzędzi o kształcie prostym lub zakrzywionym. Proste umożliwiają podstawową pracę nad panelami o nieskomplikowanym kształcie, doskonale sprawdzą się w pracy nad siodłami skokowymi (panele mniejszych rozmiarów, zwykle bez trudno dostępnych zakamarków). Zakrzywione umożliwiają pracę z długimi panelami, zwłaszcza w rejonie łopatki. Każdy zestaw zawiera hak do wyciągania wyściółki.

Zestaw prosty:
hak 40 cm; prosty 50 cm, 40 cm i 30 cm, zakrzywiony 30 cm;

Zestaw zakrzywiony:
hak 40 cm; prosty 40 cm; zakrzywiony 50 cm, 40 cm i 30 cm;

Zestaw profesjonalny - narzędzia zakrzywione:
sierpowaty 50 cm, hak 40 cm, zakrzywiony 50 cm, 40 cm i 30 cm; haczyk do siodeł Kieffer 15 cm (narzędzie służy do składania siodeł marki Kieffer - tylny łęk z d-ringami - umożliwia złapanie i naciągnięcie okuć na haki wkręcone w terlicę - jestem jedynym producentem na świecie produkującym taki hak!);

Zestaw profesjonalny - narzędzia proste:
sierpowaty 50 cm, hak 40 cm, prosty 50 cm, 40 cm i 30 cm; haczyk do siodeł Kieffer 15 cm (narzędzie służy do składania siodeł marki Kieffer - tylny łęk z d-ringami - umożliwia złapanie i naciągnięcie okuć na haki wkręcone w terlicę - jestem jedynym producentem na świecie produkującym taki hak!);

Zapraszam również do skomponowania własnego zestawu w niższej cenie niż przy zakupie na sztuki.

Zdjęcie główne przedstawia wszystkie rodzaje narzędzi przeze mnie oferowanych. Wykonam również narzędzia na specjalne zamówienie (inne wymiary, kształty etc.) - wycena indywidualna.
Cena zestawu 5 szt. - 450 zł; cena zestawu 6 szt. - 550 zł. Cena w sprzedaży na sztuki - 120 zł/szt.
Wystawię paragon lub fakturę (prowadzę działalność gospodarczą). Przy jednorazowym zamówieniu powyżej 10 sztuk (w zestawie lub na sztuki) możliwość negocjacji ceny. Zamówienia realizuję na terenie Polski oraz reszty świata. Moje narzędzia cieszą się wyśmienitą popularnością na całym świecie. Posługują się nimi saddle fitterzy w USA, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Australii, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Estonii, Szwecji i Finlandii. Są dostępne w ofercie jednego z największych niemieckich dostawców niszowych narzędzi rymarskich/saddle fitterskich.

Przed zakupem całego zestawu proszę o kontakt!

Termin realizacji to od 4 do 10 dni roboczych.

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 czerwca 2023 o 22:05
Odświeżone 03 lipca 2024 o 16:49
Wyświetlane do 02 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 527510
Liczba osób obserwujących: 8
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama