Nowa Cena !! siodło ujeżdżeniowe Albion 17,5 / L szeroka łopatka super stan

 • Podkategoria:
  Siodła Ujeżdżeniowe
 • Stan:
  Używane, widać ślady
 • Rozmiar:
  17,5 cala
 • Kolor:
  Czarny
 • Marka:
  Inna
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Albion Platinum Europa rozmiar 17,5 wymiary na zdjęciach. Wypełnienie wełna.
Super angielskie siodło - mega wygodne i w doskonałym stanie, wykonane z doskonałej jakości skóry. Siedzisko miękkie, raczej głębokie i wygodne jak fotel prezesa, tybinki z solidnej skóry. Wypełnienie wełniane.
Specjalna terlica Adjusta-Tree™ wykonana doskonale symetrycznie, świetnie rozkładająca ciężar jeźdźca.
Charakterystyczne dla tego siodła cechy:
- bardzo szeroko rozłożony ciężar jeźdźca na końskich plecach
- komfortowe dla konia, szeroki kanał
- mimo to wąski "twist" i dobre ustawienie siedziska powoduje że nie siedzi się w szpagacie ;)) - chyba tylko Albion do tego.
- dużo miejsca na łopatkę konia, stabilna terlica i symetryczna!
- wycięty łek przedni
- system mocowania popręgów Y+I
- głebokie siedzisko, nie zakleszcza łydek pozostawiając dużo swobody, duże klocki utrzymują dosiad i pomagają, kolano i łydka pozostają swobodne.
Będzie doskonałe dla nieźle umięśnionych koni (świetne dla ślązaka lub fryza, konia podobnej budowy) lub dla konia o sporym kłębie ale i rozbudowanej łopatce. Rozmiar w kłębie podobny nieco do L Daw Mag. Wszystkie wymiary na zdjęciach. Ma wycięty przedni łęk i dużo miejsca pomiędzy poduszkami leżącymi na mięśniach a łękiem. Stan również widoczny (chętnie z odbiorem własnym) jedyne wady jakie uważne oko dostrzeże, to ubytek trzeciej przystuły (do dodatkowego - trzeciego paska na popręgu, którego nikt nie używa, więc obcięty) i ślady ząbków psich niestety (jak jeździec wie, to wie) Pomimo tych drobiazgów siodło jest doskonałe. Sprzedaję, gdyż koń na którego zostało kupione rozbudował się na tyle że jest za małe :(( . Jesteśmy do przodu o dużo mięśni, dwa rozmiary siodła i dwie klasy. Polecam każdemu. Jest mega wygodne. Koszt nowego to 12 tys. i trzeba czekać. Siodło nie było uzupełniane i "dopychane" gdyż i tak potrzebujemy szerszego. Można śmiało dopasować do konia dodatkowym wypełnieniem.

Informacje

Ogłoszenie dodane 16 lutego 2023 o 20:30
Odświeżone 09 września 2023 o 09:02
Wyświetlane do 09 października 2023

ID ogłoszenia: 502093
Liczba osób obserwujących: 9
Liczba wyświetleń: ponad 2000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama