Nowy dom ze stajnią w urokliwym miejscu

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Siedlisko- Nowoczesny dom ze stajnią na 11 hektarowej działce położony w lesie wybudowane w 2014r. Bardzo niskie koszty utrzymania!
Propozycja dla osób szukających swojego miejsca na ziemi. Urokliwa posiadłość, marzenie każdego ceniącego spokój i kochającego konie.

Nieruchomość znajduje się we wspaniałej lokalizacji. Zaledwie 5km od zjazdu z trasy S3! Dojazd prawie do końca asfaltową drogą. Spokojna okolica z dala od innych zabudowań otoczona lasami. W pobliżu rzeka Obra i jej najurokliwszy odcinek spływów kajakowych. Atutem jest położenie wśród wielu jezior Dom parterowy pasywny (posiada certyfikat) o powierzchni 150 m2. Doskonale wyizolowany, ogrzewanie pompa ciepła + dla przyjemności dwustronny kominek z płaszczem wodnym, fotowoltaika 5KW !!!
Dom posiada dużo przeszkleń, które sprawiają, że otoczenie zewnętrzne wchodzi do środka. Okna z elektrycznymi roletami zewnętrznymi. Dom został wykończony w nowoczesnym charakterze, posiada: 4 sypialnie, 80m2 salon, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, 2 pomieszczenia gospodarcze. Z każdego pokoju można wyjść na zewnątrz na taras. Od strony południowej duży taras drewniany o
powierzchni 100 m2, od wschodu taras z kostki, na którym można zjeść śniadanie w promieniach słońca.

Obiekt posiada monitoring, można sprawdzić przez internet co się dzieje na miejscu, podczas nieobecności. Utrzymanie domu, stajni, oświetlenia zewnętrznego to tylko koszt prądu,
który wynosi 150zł miesięcznie (posiadam bilanse z energetyki).

STAJNIA
Stajnia drewniana angielska na 8 koni, najzdrowsza dla koni. Wyposażona w poidła automatyczne. W stajni znajduje się stanowisko do przygotowania konia do treningu z miejscem na przechowywanie sprzętu, owsa, itp. Nad stajnią małe poddasze na siano / słomę. Oraz pomieszczenie około 40m2 z piecykiem, tzw. Klub Jeźdzća.

KARUZELA
Zadaszona karuzela boksowa na 5 koni, obudowana drewnianym pełnymogrodzeniem, podłoże kwarcowe. Wybudowana Lipiec'15.

PLAC DO JAZDY
Plac z drenażem odprowadzającym wodę, piasek kwarcowy. Plac ogrodzony białym płotem, nawadniany armatkami dla optymalnego utrzymania wilgotności i elastyczności podłoża.

ŁĄKI
Na wjeździe do nieruchomości znajdują się 2 łąki z zamykanymi wiatami dla koni, na prawo mniejsza, na lewo większa z lucerną o łącznej powierzchni ok. 5 hektarów. Bliżej stajni padok około 3ha.

DZIAŁKA
Całość ogrodzona jest siatką leśną, na działce znajduje się las brzozowy, i pozostałości po lesie sosnowym. Klasa ziemi IV - VI.

POZWOLENIE NA BUDOWĘ STAJNI NA 16/24 konie oraz HALI!

OFERTA BEZPOŚREDNIA!

Tylko na maila wysyłam zdjęcie z wnętrza domu.
Tel. 794 177 731!

Zapraszam do oglądania VIDEO DOMU, naprawdę warto!: https://www.youtube.com/watch?v=lmbDdSsI7EA&feature=youtu.be

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 października 2018 o 18:40
Odświeżone 11 września 2019 o 16:27
Wyświetlane do 11 października 2019

ID ogłoszenia: 138889
Liczba osób obserwujących: 18
Liczba wyświetleń: 3408

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama