To ogłoszenie jest nieaktualne!

Oddam konia po sporcie

  • Ogłoszenie:
    Oddam konia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Mam do oddania za symboliczną kwotę konia po sporcie. Klacz chodziła konkursy 125cm. Koń dobrze ujeżdżony - ustępowania w kłusie i galopie, łopatki, trawersy, zagalopowania ze stępa, cofnięcia i inne. Koń lekko elektryczny, ale bezpieczny, nie ponosi, nie kopie, nie gryzie, nie dębuje, radzą sobie na niej dzieci na poziomie BOJ. W stadzie klacz niekonfliktowa, raczej po środku hierarchii w stadzie, szanuje ogrodzenia, nie niszczy padoków.
Miesiąc temu wykryto zwyrodnienie stawu koronowego. Klacz lekko kuleje, ale nie wymaga leczenia. Diagnoza dwóch weterynarzy w tym ortopedy: odstawić od pracy, odczekać kilka miesięcy - staw skostnieje i wtedy koń przestanie kuleć i będzie się nadawał do rekreacji, ale wykluczony ze sportu. Klacz ma 16 lat, ale na tyle nie wygląda, chodzi pod siodłem od 9 roku życia, jest ślepa na lewe oko, ale nie ma to dla niej znaczenia.
Więcej informacji i zdjęć pod numerem telefonu.

Zależy mi na dobrym domu dla klaczy, takiego gdzie od czasu do czasu będę mogła ją odwiedzić, a koń będzie miał zapewnione podstawowe potrzeby i będzie miał jak najwięcej czasu na pastwisku. Jeśli ktoś jest w stanie przygarnąć ją u siebie i przeczekać aż staw skostnieje to zyska dobrze ujeżdżonego konia, który jeszcze dużo nauczy.

Informacje

Ogłoszenie dodane 26 maja 2022 o 15:14
Wyświetlane do 25 czerwca 2022

ID ogłoszenia: 444647
Liczba osób obserwujących: 6
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama