Ogier po Benicio x Sarkozy x Royal Dance

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2019
  (2 lata)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  Westfalska
 • Wzrost:
  166 cm
 • Ojciec:
  Callaho´s Benicio
 • Matka:
  Sarkoza( Sarkozy-Sandro Hit-Royal Dance-Rubinstein-Rohdiamant-Donnerhall) .
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Charakter i temperament:
Opis ogłoszenia:
2-letni ogier o nowoczesnej budowie. Posiada trzy bardzo dobre podstawowe chody.
Jego Ojciec- Callaho´s Benicio - Jednym z najwybitniejszych synów jest czempion ogierów oldenburskich Bonds, który obecnie debiutuje w klasie M-w wieku sześciu lat pod Beatrice Buchwald. Ogier premiowany w Westfalskim Związku Ben Benicio , zwyciężał w testach użytkowych w Adelheidsdorf, a także uzyskał wysokie wyniki w klasie M.
Benicio, wraz ze swoją najbardziej utytułowaną córką Brasilią, był finalistą Bundeschampionat 2016 i Czempionem Hanoweru klaczy trzyletnich i wałachów. W wieku pięciu lat Brasilia odnotowała zwycięstwa i miejsca w testach dla młodych koni ujeżdżeniowych, w tym zwycięstwo w koniu ujeżdżeniowym L w Elmlohe. Z Benem Vito, wyhodowanym z matki Lauries Crusador xx, podobnie jak Brasilia, Benicio dostarczył sześcioletniej niemieckiej rezerwistce na Puchar Świata dla młodych koni ujeżdżeniowych w Ermelo w 2019 roku.
Za 102 000 euro Benicio zaprezentował Baptiste, najdroższego licencjonowanego ogiera na aukcji Young Stallions na licencji Kreuth.
Ojciec Matki-Sarkozy w finale Pucharu Świata w Verden znalazł się w pierwszej dziesiątce, zajmując piąte miejsce. W 2009 roku Sarkozy był lśniącym mistrzem Hanoweru w jeździectwie i został uznanym wicemistrzem Bundeschampionatów.
Ogier Bertran jest w trakcie treningu do kwalifikacji ogierów 2021.
Film:https://youtu.be/8gwZCMDQIvo

Informacje

Ogłoszenie dodane 26 kwietnia 2021 o 22:59
Wyświetlane do 31 maja 2021

ID ogłoszenia: 355010
Liczba osób obserwujących: 9
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama