ogier skoki / WKKW Biscuit 4lata

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2019
  (4 lata)
 • Maść:
  Skarogniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  164 cm
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
4 letni ogier Biscuit prospekt skoki /WKKW
Aktualnie 164cm.
Koń od hodowcy. Wyhodowany na dużych pastwiskach, bardzo poprawna i mocna budowa, zdrowy, regularnie werkowany, odrobaczany, aktualnie zrobione zęby. TUV
Bardzo dobry charakter, chętnie współpracujący z człowiekiem, bardzo dobra wydolność , szybki i zwinny, bezproblemowy w obsłudze, transporcie i na wyjazdach.
Trenowany zgodnie z biomechaniką młodego konia , zna podstawy pracy z ziemi, zajeżdżony i naskakany, przygotowany do pierwszych konkursów.
Brał udział w championatach skoków luzem jako 3 latek gdzie podkreślano jego bardzo dobry charakter oraz siłę skoku i uważność.
Koń o bardzo ciekawym rodowodzie ojciec xx St Moritz na 18 startów wygrał aż 10 razy, zdobywając w 2007 r. miano "trójkoronowanego" dzięki zwycięstwom w Nagrodzie Rulera na dystansie 1600 m, Derby na dystansie 2400 m i St. Leger na dystansie 2800m. Triumfował też w Nagrodzie Nemana (1400 m) i wygrał: Nagrodę Strzegomia (1600 m), Nagrodę Iwna (2200 m), Nagrodę Kozienic (2000 m) oraz płotową gonitwę: Nagrodę Czada (3000 m).
Ogier BISCUIT , posiada unikalny w dzisiejszych czasach rodowód powracający do historii hodowli silnych i wytrzymałych koni sportowych .
Zawdzięcza to słynnej na świecie linii oo PRIBOJA poprzez synów oo POMERANCA (po ogierze PRIBOJ, którego matką była wykradziona z Janowa Podlaskiego słynna klacz Mamona oo )i TOPOLA, które do dziś są synonimem doskonałości w hodowli wieloliniowej. Użyte w różnych związkach hodowlanych dające potomstwo koni do poziomu Olimpijskiego w ujeżdżeniu, skokach oraz Grand Prix w skokach i WKKW.
Takich jak :
Espadron ( olimpiada)
Perechlest ( Pierechlest)
Hockey ( Hokej)
TOPKI
BISCUIT zawiera w sobie aż 6 krotnie xxDARK ROLANDA , który zrewolucjonizował hodowlę koni sportowych na świecie dając tak wybitne konie jak:
RANTZAU
FURIOSO (ojciec 10 olimpijczyków na igrzyskach w Tokio i 30 międzynarodowych zwycięzców)
COR DE LA BRYERE (ogier stulecia, dożył 30 lat, ojciec wybitnych koni olimpijskich )
CAPITOL
LAYDY KILLER

kontakt telefoniczny 883110000

Informacje

Ogłoszenie dodane 19 listopada 2023 o 18:33
Wyświetlane do 19 grudnia 2023

ID ogłoszenia: 561533
Liczba osób obserwujących: 13
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama