To ogłoszenie jest nieaktualne!

Ogierek oldenburski po Furst Zonik/Furstenball

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2022
  (0 lat)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  Oldenburska
 • Wzrost:
  165 cm
 • Ojciec:
  Furst Zonik
 • Matka:
  Estampida
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Młody jest koniem z predyspozycjami o męskiej budowie. Wybitnie dobry charakter, chodzi na uwiązie, podaje i trzyma nogi do czyszczenia, stoi grzecznie uwiązany. Zna TIR-y, ciągniki, samochody, krowy i psy.
Źrebak jest synem klaczy z linii użytkowo- rajdowej o stalowym zdrowiu. Jego matka została uznana w związku Zangersheide i Oldenburskim.
Ojciec to Furst Zonik ze stajni Schockemohle, który od samego początku odznaczał się wyjątkowością i dostrzeżono w nim ogromny potencjał. najwyższa jakość tego ogiera przejawia się w jezdności, chęci do pracy oraz ponadprzeciętnym ruchu. Jego chody zostały ocenione na 9.0 podczas testów w Schlieckau.

Matka Furst Zonika to spektakularna Zantana, z historią sukcesów w konkursach dla Młodych Koni, klacz sprzedana w grudniu 2019 podczas aukcji P.S.I. za 955 tysięcy euro
Ojcem Furst Zonika jest Furstenball. Ogier ten wygrał swoje testy licencyjne z fenomenalnym wynikiem 154,98. Został Mistrzem Niemiec wśród koni 5cio letnich w 2011 zdobywając oceny wyłącznie 9 i 10. W 2013 po raz pierwszy wystartował i wygrał w konkursie na poziomie Grand Prix. W tym samym roku przyznano mu także tytuł Ujeżdżeniowego Ogiera Roku.
We wszystkich kręgach gdzie pojawiają się geny Furstenballa zawsze zajmują czołowe lokaty, osiągają jedne z najwyższych ocen oraz co za tym idzie, także cen.
Na ostatnich zdjęciach rodzice

Informacje

Ogłoszenie dodane 24 listopada 2022 o 21:06
Wyświetlane do 24 grudnia 2022

ID ogłoszenia: 485222
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 100

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama