Ogłowie munsztukowe rurkowe ANKY z wodzami nowe OKAZJA 300 ZŁ TANIEJ NIŻ W SKLEPIE!

 • Stan:
  Nowe
 • Marka:
  ANKY
 • Kategoria:
  Kompletne ogłowia
 • Rodzaj ogłowia:
  Ogłowie munsztukowe
 • Rozmiar:
  Cob
 • Kolor:
  Czarny
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Uwaga - OKAZJA - ogłowie nowe, z metkami!
Kompletny zestaw z wodzami, cena tego ogłowia w sklepie to 1150 zł!
Ogłowie szyte na okrągło, wykonane z najwyższej klasy garbowanej angielskiej skóry. Użyty materiał gwarantuje długą żywotność sprzętu i wyróżnia się miękkością oraz elastycznością.

Rozmiar cob - dokładne rozmiary mogę zmierzyć.

Ogłowie zaprojektowano zgodnie z priorytetowym uwzględnieniem maksymalnego komfortu konia oraz najbardziej modnymi ujeżdżeniowymi trendami.

Nowoczesne rozwiązanie anatomicznie wyprofilowanej części potylicznej (w kształcie litery E) oferuje największą ilość wolnego miejsca za uszami, pozwala zniwelować ucisk i jest szczególnie polecane dla delikatnych koni. Skóra na potylicy, w okolicach uszu jest bardzo wrażliwa i wiele koni na ucisk tych miejsc reaguje napięciem i niezadowoleniem. Dodatkowo większa szerokość paska potylicznego pozwala lepiej rozłożyć ciężar podwójnego kiełzna.

Szeroki (ok. 4.5 cm) nachrapnik szwedzki o lekko okrągłym profilu podszyto mięciutką podkładką na całej długości (w tym również w części zaciskowej). Przy paskach ma on specjalnie wyprofilowany kształt, dzięki czemu omija wrażliwe nerwy policzkowe i kości jarzmowe oraz nie opada w dół na końskiej głowie. Dzięki temu zmniejszono nacisk na zęby trzonowe, co ma kluczowe znaczenie w przypadku wrażliwych koni. Nachrapnik został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwiać swobodne oddychanie także w trakcie wzmożonego wysiłku.
Skośniki w ogłowiu wykończono skórzaną patką - podkładką pod sprzączkę, dzięki której zapięcie nie leży na delikatnej końskiej skórze i nie powoduje ucisku.

Ogłowie posiada wyjątkowo elegancki, szeroki, anatomicznie profilowany opadający naczółek, ozdobiony aż pięcioma rzędami srebrnych oraz czarnych cyrkonii w dwóch rozmiarach. Taki design szczególnie przyciąga wzrok!

Zapięcia do wędzidła i wodzy na haczyki (mniejsza ilość widocznych klamerek), prostokątne sprzączki (chromowane /srebrne). Ogłowie jest w pełni symetryczne, co umożliwia jego bardzo dokładne dopasowanie z każdej strony.

Ogłowie sprzedawane jest w komplecie z dwiema parami skórzanych wodzy.

Wysyłka do paczkomatu 10 zł przy przelewie na konto, Warszawa Ursus możliwy odbiór osobisty.

Informacje

Ogłoszenie dodane 28 grudnia 2021 o 17:18
Odświeżone 08 stycznia 2022 o 06:27
Wyświetlane do 07 lutego 2022

ID ogłoszenia: 408950
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama