Otwieramy rezerwację boksów w NRJ Equestrian Center

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Zapraszamy do rezerwacji boksów w naszej sportowej stajni, niedaleko Częstochowy. Nasz ośrodek jeździecki rozpoczyna działanie w lipcu, ale już teraz zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie.
NRJ to miejsce stworzone z pasji do koni i sportu, łączące doskonałe warunki treningowe z komfortem dla koni. Oferujemy przestronne boksy, pełnowymiarową murowaną halę, plac kwarcowy, myjki zewnętrzną oraz wewnętrzną. Dysponujemy 10 hektarami trawiastych pastwisk i zapewniamy kwaterki dla koni, które tego potrzebują.
Na miejscu znajdują się 4 siodlarnie, pokój socjalny oraz planujemy stworzyć zewnętrzną strefę wypoczynkową.
W naszym ośrodku dostępna jest trenerka, a także istnieje możliwośc wstawienia konia w pełny trening. Nie prowadzimy rekreacji, za to obiecujemy przyjemną atmosferę i komfortowe warunki do trenowania. W podstawowej wersji pensjonatu znajdą Państwo: dostęp do nielimitowanego siana 24/7, codzienne sprzątanie boksów, karmienie ( w cenie owies i wysłodki) wypuszczanie konia na pastwisko. w ofercie rozszerzonej mamy również derkowanie, opiekę przy kowalu oraz weterynarzu itp.
Zostało nam tylko kilka wolnych boksów dlatego warto już dziś skontaktować się z nami by zapewnić swojemu koniowi najlepsze warunki

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 maja 2024 o 21:54
Odświeżone 09 lipca 2024 o 17:12
Wyświetlane do 08 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 592646
Liczba osób obserwujących: 4
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama