To ogłoszenie jest nieaktualne!

Pensjonat bez rekreacji, duze zielone pastwiska , piaskowy i oświetlony maneż

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Pensjonat dla koni Fryga w Siewierzu przedstawia :
Zapraszamy wszystkie klacze i wałachy (ogierom dziękujemy, gdyż klacze za nimi nie tęsknią) do odwiedzenia a może i pozostania na dłużej, jeśli tylko akurat będą wolne apartamenty dla nich.
Boksy jak boksy nie za duże, nie za małe lecz w sam raz aby sobie pochodzić, położyć się wygodnie na puszystej ściółce z trocin, zjeść śniadanko bądź kolację (obiad na życzenie też możliwy), lub powyglądać na świat gdy leje jak z cebra.
Budynek solidny w stylu angielskim o solidnej murowanej podstawie z wieloma drewnianymi elementami, składa się z jedenastu pokoi mieszkalnych o powierzchni życiowej 13m2 każdy wyposażony w smakowitą lizawkę oraz kubeł zimnej wody do przepłukania zębów po posiłku.
Czy to wystarczy dla Twojego pupila ? Mało,
to tuż po śniadanku zmykamy na pastwisko, a tam już metraż zdecydowanie ulega zwiększeniu. Konie tak jak ludzie, nie zawsze potrafią żyć w zgodzie i aby uniknąć niemiłych spięć pośród nich pastwisko podzielono na 24 kwatery, na których w spokoju można się delektować trawą, wodą, słońcem i pobiegać. Oczywiście wszystko to należy robić z rozwagą, gdyż całość ogrodzona jest bardzo niemiłym ogrodzeniem elektrycznym.
Jeśli macie ochotę pobrykać lub poskakać na maneżu nie ma problemu i takowy się tu znajdzie. Chyba, że wolicie zabawę na lonżowniku, czemu nie, piaseczek który w nim się znajduje aż zachęca do pobiegania, a jego ściany pozwolą na pewien czas zapomnieć o otaczających Was polach, lasach i pobliskich jeziorach. Czasem nadchodzi w roku taki okres, zwany zimowym, że kiedy latem świeci słoneczko, to w nim już tylko latarka na czoło żeby nie połamać nóg, bo nastały egipskie ciemności... W tym czasie mamy dla Was taką niespodziankę - światełko na maneżu i lonżowniku - miło ? Kopytne niezadowolone, bo zamiast sobie spokojnie zjeść Wy możecie je jednak pomęczyć, bo elektryczność rozprasza ciemności.
Skoro już było o polach, lasach i mokrych zbiornikach, to jest ich sporo w okolicy i jeśli tylko macie ochotę na wspólny wypad w nieznane, siodłaj pupila i w drogę. Po dniu pełnym wrażeń wracamy do stajni, a tam jak codzień posprzątane i kolacyjka czekająca na czterokopytnego mieszkańca.- możecie wybrać czy będzie to pyszny owies, aromatyczne wysłodki czy muskające w podniebienie otręby- wszystkie te smakołyki zawarte sa w cenie . Następnie można odpocząć w siodlarni gdzie każdy ma swoją szafkę i wieszaki na siodła, ogłowia, haltery, palcaty, baty i co tam jeszcze posiadacie do pracy ze swoim czterokopytnym przyjacielem.
Życie niesie ze sobą różne przypadki i czasem zdarzy się, że któreś z Was zachoruje... Tobie nie pomożemy, od tego jest lekarz do którego musisz udać się samodzielnie, ale dla kopytnych mamy o rzut beretem bardzo miłego weterynarza, który w kilkanaście minut pędzi aby pomóc w jego problemach. Po jego wizycie zdarza się, że zostajemy z zaleceniami typu spacerki, owijki, wcierki, derki, leki, zastrzyki... z tym również nie ma problemu zrobimy co trzeba nawet jak Ty będziesz cięzko pracować, bądź też słodko spać.
Każdy ma swoje problemy i nie zawsze pamięta o wszystkich obowiązkach, tu Ci też jesteśmy w stanie pomóc i przypomnimy o terminach odrobaczeń, szczepień czy też zrobienia pedicure.
To wszystko co oferujemy musi mieć również swoją cenę, co w obecnych czasach już chyba nikogo nie dziwi, tak więc miesięczny koszt pobytu w naszym pensjonacie jest niezbyt wygórowany i wynosi 700 PLN . Jeżeli chociaż odrobinę zależy Ci na dobru Twojego czterokopytnego przyjaciela, wpadnij, zobacz osobiście i jeśli spodoba Ci się to co zobaczysz zapraszamy do zamieszkania na okres jaki tylko sobie zażyczysz

Informacje

Ogłoszenie dodane 25 lutego 2022 o 15:54
Odświeżone 30 sierpnia 2022 o 18:46
Wyświetlane do 29 września 2022

ID ogłoszenia: 423962
Liczba osób obserwujących: 6
Liczba wyświetleń: ponad 3500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama