Pięcioletni ogier pełnej krwi po świetnej karierze, z matki po Galileo – Interview

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2016
  (5)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  Angielska pełna krew
 • Wzrost:
  161 cm
 • Ojciec:
  Fast Company
 • Matka:
  Galvano / Galileo
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż pięcioletni ogier pełnej krwi angielskiej, poprawnie zbudowany, z matki po Galileo, po świetnej karierze wyścigowej – Interview.
Wymiary: 161-187-19.5
Rodowód: https://www.pedigreequery.com/interview15
Kariera: https://koniewyscigowe.pl/horse/23828-interview

Ogier po bardzo udanej karierze. W osiemnastu startach wygrywał cztery razy w tym prestiżowy Memoriał Tomasza Dula, trzeci w Rulera i w Iwna, sześciokrotnie drugi.
Z dużymi możliwościami, które nie zawsze chce pokazać, najlepiej dla nieco bardziej zaawansowanego jeźdźca w kierunku sportowym, jednak przy mniej wymagającym jeźdźcu grzeczny, idealny do rekreacji, łatwy w prowadzeniu. Koń z potencjałem, chętny do pracy i kontaktu z człowiekiem, szybko się uczy. Bez nałogów i narowów, bezproblemowy w obsłudze w boksie, przy kowalu i w transporcie. Jezdny, nieco do przodu, jednak łatwy do kontrolowania, nie ponosi, nie bryka.

Fast Company biegał tylko trzykrotnie, zwyciężając dwa razy: Tattersalls Millions Acomb Stakes G3, drugi w Darley Dewhurst Stakes G1. Jest synem bardzo uznanego w hodowli Danehill Dancer. Dał ogiera Robert Bruce niepokonanego w pierwszych sześciu startach w Chile (El Ensayo Mega G1, Premio Nacional Ricardo Lyon G1, Premio Polla de Potrillos), by następnie zwyciężyć Arlington Million G1 w USA, zwycięzcę G3 i Listed w Japonii Doctor Geoff czy dwukrotnego zwycięzcę G2 Safe Voyage. W Polsce pokazały się m.in. ogier Shalkar (5 zwycięstw) czy klacz Kabula (2 zwycięstwa, trzecia w Wiosennej).
Matka Galvano nie biegała.
Ojciec matki jest Galileo, który stał się legendą za życia. Zwycięzca King George VI And Queen Elizabeth Diamond Stakes G1, Irish Derby G1 i Vodafone Derby Stakes G1. Pełnię swoich możliwości pokazał jako ojciec, dając szereg niesamowitych koni: zwycięzca czternastu rzędowych wyścigów w tym ośmiu rangi G1, niepokonanego ogiera Frankel, cenione ogiery wcielone już do stadnin jak Rip Van Winkle, Nathaniel, Australia, Ulysses, New Approach, czy zwyciężczynię Qatar Prix de l'Arc de Triomphe klacz Found. W Polsce biegał po nim Guitar Man, zwyciężając Derby 2021.

Koń przebywa na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec.
Możliwa jazda próbna.
Kontakt i więcej info przez whatsapp lub pod telefonem +48728314192

Informacje

Ogłoszenie dodane 24 listopada 2021 o 18:16
Wyświetlane do 24 grudnia 2021

ID ogłoszenia: 402281
Liczba osób obserwujących: 7
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama