To ogłoszenie jest nieaktualne!

Piękna klacz do sportu i hodowli z kapitalnym ujeżdżeniowym rodowodem Sezuan x Apache

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2019
  (3 lata)
 • Maść:
  Kasztanowata
 • Rasa:
  KWPN
 • Ojciec:
  Sezuan (Blue Hor Zack x Don Schufro)
 • Matka:
  po Apache
 • Hodowla:
  Klacz do hodowli
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE

Sprzedam, świetnie zapowiadającą się, klacz KWPN z 2019 r. . Oldrain jest przygotowana do pracy pod siodłem, otrzymała już solidne postawy do następnych etapów zajażdżki. Jest regularnie lonżowana, siodłana oraz przeszła już próby "przewieszania się" na siodle. Ma łagodne usposobienie, bardzo lubi towarzystwo człowieka, jest niekonfliktowa w stadzie i na ten moment przebywa na pastwiskach 24h/dobę, co zapewnia jej optymalny rozwój. Chwilowo jest jeszcze w fazie wzrostu, więc wszelka praca obdywa się z poszanowaniem kolejnych etapów jej rozwoju fizycznego i psychicznego aby zapewnić jej odpowiedni fundament, do dalszej pracy, w kierunku sportowym. Docelowo będzie to koń sporych rozmiarów, ramowy, harmonijnie zbudowany o ciekawym ruchu w trzech chodach.

Klacz bardzo polecam również do hodowli, ze względu na wybitne pochodzenie. Ojciec Oldrain, Sezuan, trzy lata z rzędu zwyciężał w Mistrzostwach Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu jako pięcio, sześcio i siedmiolatek. Dużo wcześniej, już jako trzylatek podbijał serca ze względu na bardzo jakościowy, energiczny ruch w trzech chodach oraz wybitną jezdność. Sezuan w dalszym ciągu uznawany jest za prawdziwą "perłę" otrzymując nagrodę ogiera roku w 2020 oraz uzyskując tytuł Elite Stallion. Warto wspomnieć, że sam koszt stanówki tym ogierem to ponad 3000 euro za jedną słomkę, która uprawnia do rejestracji pojedynczego źrebięcia. Sezuana ojciec to wybitny Blue Hors Zack, który ma już 25ciu uznanych synów m.in. Blue Hors Zee Me Blue oraz Zorba Hojris, a także 28 premiowanych córek. Warto zwrócić uwagę także na linię żeńską Sezuana albowiem jego matką jest Don Romina, która została okrzyknięta najlepszą klaczą ujeżdżeniową w 2006 r. oraz otrzymała hodowlany złoty medal związku DWB.

Drugi ojciec Oldrain to startujący na poziomie GP Apache, który również pozostawił po sobie wiele uznanych ogierów m.in. Hometown, Indian Rock oraz Jovian. Sam ogier odnosił wiele sukcesów w sporcie przykładowo:

-5 miejsce drużynowo w Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tyron
-8 miejsce w Finale Pucharu Świata w Goeteborgu
-3 miejsce w Mistrzostwach Holandii.

Sukcesy sportowe oraz hodowlane, ogiera Apache, pozwoliły mu uzyskać elitarny tytuł "kuer" nadany przez związek KWPN.

Oldrain łączy więc w sobie krew najlepszych koni ujeżdżeniowych takich jak: Ferro, Jazz, Donnerhall, Don Schufro, Pik Bube I. Ostatnie zdjęcia przedstawiają ojca oraz dziadka klaczy.

Cena Oldrain to 11 tyś euro. Chętnie odpowiem na dodatkowe pod numerem +48 665 988 823.

Informacje

Ogłoszenie dodane 02 września 2022 o 11:54
Wyświetlane do 02 października 2022

ID ogłoszenia: 465606
Liczba osób obserwujących: 18
Liczba wyświetleń: ponad 2500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama