To ogłoszenie jest nieaktualne!

Piękny niebieskooki walach!!!

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2017
  (6 lat)
 • Maść:
  Izabelowata
 • Rasa:
  NN nieznana
 • Wzrost:
  157 cm
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Piękny 6 letni hiszpański wałach Cruzado na sprzedaż.
OSO to urzekający koński Legolas. Jego zniewalające błękitnookie spojrzenie w połączeniu z lśniącą złotą grzywą urzekną niejednego końskiego pasjonata jak i amatora. To tłumaczy dlaczego OSO jest ulubionym fotomodelem najlepszych końskich fotografów.
OSO nie tylko jest bardzo urodziwy ale również niezwykle utalentowany. Jako jeden z kaskaderskich koni La Pattat przywykł do wyjazdów, publicznych występów na olbrzymich arenach (m.in. Tauron Arena, Euro Arena). Jest bombo odporny a co za tym idzie przyzwyczajony do niestandardowych pozycji jeźdźców na swoim grzbiecie. OSO jest grzeczny w codziennej obsłudze, przy kowalu czy podczas rutynowych zabiegów weterynaryjnych. Dobrze znosi podróże w towarzystwie innych koni jak i samodzielnie. Podobnie jest ze zmianą stajni, szybko adaptuje się do nowych warunków.
OSO jest bardzo doświadczonym koniem mimo stosunkowo młodego wieku. W pracy pod jeźdźcem bezproblemowo wykonuje ustępowania, łopatki, ciągi, zagalopowania ze stępa i przejścia między wszystkimi chodami. Pracuje także w trzech chodach na cordeo, robi przejścia i ustępowania. Sprawdza się bez zarzutu w terenie. Z nietypowych umiejętności OSO umie się kłaść, kłaniać oraz wykonywać ukłon na dwóch nogach z cofnięciem kłody. Bezproblemowo przyjmuje nowe wyzwania i szybko się uczy. OSO to koń marzeń dla doświadczonego jeźdźca jak i dla amatora.
Co istotne OSO cieszy się dobrym zdrowiem, nie wymaga niestandardowego żywienia czy suplementacji. Posiada też aktualne zdjęcia RTG.

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 października 2023 o 22:17
Odświeżone 03 listopada 2023 o 06:46
Wyświetlane do 03 grudnia 2023

ID ogłoszenia: 554314
Liczba osób obserwujących: 24
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama