Praca dla instruktorki jazdy konnej

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Stajnia Alado poszukuje instruktorki jazdy konnej, która mogłaby podjąć prace od...zaraz :)


Chcielibyśmy aby do naszej ekipy dołączyła osoba radosna i otwarta na ludzi, dbająca o dobro i komfort zwierząt, a także czująca potrzebę ciągłego rozwoju. Uczymy jazdy konnej w oparciu o budowanie relacji z wierzchowcami oraz edukacje jeźdźców w zakresie dobrostanu, behawioru. biomechaniki oraz anatomii koni. Duży nacisk kładziemy na solidne podstawy, co wiąże się z długim czasem jazdy na lonży. Jazdy grupowe prowadzone są w grupie do 3 osób.

Poszukujemy osoby do pracy 3-4 dni w tygodniu - weekendy oraz 1/2 dni powszednie. Możemy tak skonstruować grafik jazd, aby odpowiadał on obu stronom. Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertę i posiadasz własnego konia, pracując u nas możesz trzymać go w naszym pensjonacie za koszty utrzymania. Ponadto w naszej stajni regularnie odbywają się szkolenia z najlepszymi specjalistami - istnieje możliwość uczestnictwa i częściowego finansowania przez pracodawcę.

Oferujemy umowę zlecenie oraz wynagrodzenie w wysokości 40 % od ceny jazdy / od osoby. Możliwy nocleg na terenie stajni.
.
Stajnia znajduje się w Radgoszczy (woj. małopolskie, przy granicy ze świętokrzyskim i podkarpackim) - w połowie drogi pomiędzy Tarnowem a Mielcem.


Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na adres: stajnia@alado.pl lub wiadomość prywatną - napisz proszę kilka słów o sobie, swojej historii z końmi, oczekiwaniach związanych z pracą i kierunkiem rozwoju :)


Serdecznie zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 lipca 2021 o 13:53
Odświeżone 22 listopada 2021 o 16:01
Wyświetlane do 22 grudnia 2021

ID ogłoszenia: 371815
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 2000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama