Praca przy koniach - pracownik stajenny-gospodarczy

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
EQUESTRIAN SPORTS MINOGA OŚRODEK JEŹDZIECKI PRAWDZIC
ogłasza nabór na stanowisko : Pracownik stajenny-gospodarczy.
Od pracownika oczekujemy chęci do pracy, sumienności, dobrego stanu zdrowia.
Mile widziane doświadczenie w pracy w rolnictwie w tym w pracy ze zwierzętami.
Oferujemy dobre warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju oraz zdobycie ciekawej, praktycznej wiedzy o pracy z końmi.
Istnieje możliwość zakwaterowania.
Praca długoterminowa w zadaniowym systemie czasu pracy.
W celu uzyskania bliższych informacji - osoby konkretnie zainteresowane prosimy o kontakt pod numer tel.
601 631 082
Ośrodek zlokalizowany jest w Małopolsce w sąsiedztwie miasta Skała , blisko Krakowa.

Zakres obowiązków: sprzątanie boksów, wyprowadzanie/sprowadzanie koni na padoki, karmienie i pielęgnacja koni, prace gospodarcze.

Informacje

Ogłoszenie dodane 02 grudnia 2019 o 14:25
Wyświetlane do 01 stycznia 2020

ID ogłoszenia: 228326
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora