Praca wakacyjna szuka instruktora! :)

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Ośrodek Jeździecki „EVIDO” zatrudni instruktora na okres wakacyjny (od 19 czerwca do 1 września).
Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, kreatywnej, otwartej, chętnej do nauki i przy tym wesołej oraz empatycznej. :) Oczekujemy:
*prowadzenia ciekawych jazd czyli czegoś więcej niż przejazdu przez dziesięć drągów albo slalomu między oponami ;-)
*prowadzenia terenów podczas których nie będziemy się martwić, że wróci do domu połowa koni, kursantów można gubić :D (– żart oczywiście! ;-)
*sumiennego robienia zajęć teoretycznych z wcześniej przygotowanych materiałów lub co się bardziej ceni – Z WŁASNEJ WIEDZY ;-).
*opieki nad kursantami w razie potrzeby (mamy wychowawców, ale światem rządzą przypadki i może się tak zdarzyć, że na pół dnia będzie trzeba wytężyć zmysł wzroku i słuchu do poziomu pełnego opiekuna)
*szanowania naszych zwierząt czyli m.in. dostosowania się do rygoru poprawnego siodłania i rozgrzewania koni przed zajęciami oraz traktowania w odpowiedni sposób naszych kopytnych
//Prowadzeniem zajęć dzielisz się z drugim instruktorem, ale poza tym wymagamy karmienia mniej więcej 2 dni w tygodniu (wszystkie konie mieszkają 24h na zewnątrz z sianem w balotach, w siatkach, więc Ciebie interesuje w zasadzie tylko karmienie paszą treściwą – resztę robią inni pracownicy).

W naszym Ośrodku kierujemy się metodami natualnymi oraz jeździmy zgodnie z biomechaniką ruchu (PRAWIDŁOWA klasyka), miło by było gdyby potencjalny kandydat miał z tym styczność, jeśli nie to wymagany jest zapał do nauki i otwartość na „nowe” metody. ;-) Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz uprawnień wychowawcy kolonijnego będzie dodatkowym plusikiem. ;-) Nie wymagamy "papieru" jeśli ktoś udowodni nam swoją wiedzę i umiejętności, ale 18 lat i wykształcenie średnie musi być - zgodnie z prawem. ;)
Oferujemy:
-zakwaterowanie;
-wyżywienie;
-pensję;
-rozwój w dziedzinie jeździectwa naturalnego oraz prawidłowej klasyki;
-świetną atmosferę, super zespół, miejsce z którego nie chce się wyjeżdżać;

Więcej informacji pod adresem mailowym: ojevido@gmail.com , zainteresowanych prosimy o CV, ale ważniejszy jest krótki opis siebie oraz swojej przygody z końmi. Wszystkich wybranych kandydatów będziemy zapraszać na weekend 8-9.05 lub ewentualnie na jeden z tych dni.

Informacje

Ogłoszenie dodane 07 kwietnia 2021 o 21:49
Wyświetlane do 07 maja 2021

ID ogłoszenia: 349938
Liczba osób obserwujących: 5
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama