PRIMA – Klacz dla Amazonki - na którą nigdy nie powiesz inaczej jak Prima

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2008
  (14 lat)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  152 cm
 • Ojciec:
  Rytm
 • Matka:
  Panika
 • Hodowla:
  Klacz do hodowli
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
W zwiazku z zapytaniami zmieniono przedział cenowy na 25 000.00 zł z możliwością negocjacji.

Ciężkie są takie chwile ale niestety…

Nadszedł czas, a także okazja, aby klacz naszej Córki dała szczęście i radość innemu dziecku, które poprowadzi bezpiecznie przez pierwsze wyjazdy i starty na parkurach.

Sprzedam 14 letnią klacz użytkowaną wszechstronnie chociaż z dużym naciskiem na skoki.
Prima to córka hanowerskiego ogiera Rytm, a zatem siostra Seniora – Mistrza Polski w WKKW. Jej matka Panika pochodzi po Ali Bej sprawdzonego w konkurencji skoków – wnuka ogiera Piołun – srebrnego medalisty mistrzostw Finlandii w skokach.

Prima doskonale sprawdziła się w hodowli dając dwa źrebaki PRIMUSA i PRIMA STAR. Pierwszy z nich jako 3-latek wywalczył 2 miejsce w krajowych skokach luzem w Jarużynie i został sprzedany podczas aukcji na Cavaliadzie 2021.

Zajeżdżona jako 9 latka nie była intensywnie eksploatowana. Dopiero w 2020 roku moja 10 – letnia Córka podjęła decyzję że chce trenować skoki, więc rozpoczęliśmy z nią trening mający wprowadzić Ją oraz Primę w świat sportu. Po rocznych przygotowaniach Prima zaistniała na parkurach i od tamtej chwili systematycznie wraz z Właścicielką podnoszą swoje umiejętności pnąc się na coraz wyższe konkursy. W tym czasie osiągnęły całe pasmo sukcesów w tym 2 miejsce w finale Rundy Białej w cyklu halowych zawodów skokowych Jump Of Sopot, oraz wspólnie zdały egzamin na Srebrną Odznakę Jeździecką. Aktualnie w trakcie przygotowań do startów w klasie P.

Prima posiada wielkie serce ale zdajemy sobie sprawę, że jej niski wzrost nie przyczyni się do osiągnięcia sukcesów w wyższych konkursach stąd smutna ale niestety w sporcie konieczna decyzja o znalezieniu dla Primci nowej właścicielki.

Szukamy więc Amazonki która zapewni Primie dobry dom i dużo a nawet jeszcze więcej serducha.

Prima chodzi ze stadem na łąki. Gdy przed zawodami zostaje w boksie stado ma problem z wyjściem bo to właśnie ona zawsze idzie pierwsza na nic się nie oglądając, chociaż w stadzie nie jest dominatorką. Nie posiada żadnych narowów, nie choruje, nigdy nie kontuzjowana i niczego się nie boi. Bierze udziały w hubertusach, pławieniu, sesjach zdjęciowych oraz samotnych spacerach w tereny. Do przyczepy wchodzi jak do swojego boksu.

Istnieje możliwość transportu.

Zainteresowanym udostępnię dostęp do większej ilości zdjęć i filmów.

Link do rodowodu Primy: https://www.bazakoni.pl/prima-rytm-panika

Informacje

Ogłoszenie dodane 20 października 2022 o 12:00
Odświeżone 19 listopada 2022 o 14:26
Wyświetlane do 20 grudnia 2022

ID ogłoszenia: 476965
Liczba osób obserwujących: 69
Liczba wyświetleń: ponad 8000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama