Przepiękny !! Super charakter!!! Don Deluxe

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2022
  (2 lata)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  Zangersheide
 • Ojciec:
  Don Deluxe
 • Matka:
  / Sir Gregory/ Sir Donnerhall I
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Przemiły i pięknie umaszczony.
Zinbredowany na słynnego Donnerhalla.
Bardzo urodziwy, ze świetnym ruchem

Bardzo dobrze skacze!!! , również prospekt do skoków lub WKKW.
Matka duża , ponad 170 cm, w nowym typie, szlachetna, z bardzo dobrymi chodami. Po Sir Gregory który jest synem Sir Donnerhalla
Ojciec to świetny Don Deluxe
Urodzony w 2011 roku ogier Don Deluxe jest synem legendarnego De Niro – reproduktora, który od lat znajduje się na czele rankingu WB-FSH, w hodowli pozostawiając po sobie ponad 70 uznanych ogierów, a w sporcie niezliczoną rzeszę wybitnych koni, z których aż 7 wystąpiło podczas IO w Londynie.

Jego matka to córka trzykrotnego zwycięzcy Mistrzostw Oldenburga - ogiera Rosario, który z kolei jest synem słynnego Rubinsteina, jednego z najważniejszych reproduktorów w hodowli koni ujeżdżeniowych. W dalszej części rodowodu pojawia się także premiowany hanowerski ogier Feiner Stern.

Sam Don Deluxe został po zwycięskim Körungu Oldenburskim w 2013 r. zakupiony na aukcji przez Andreasa Helgstranda za kwotę 910.000 euro (!) i włączony do oferty reproduktorów duńskiej stacji Helgstrand Dressage, w której barwach zwyciężył w 35-dniowym teście dla ogierów DWB w roku 2015. Jego dalszą karierę sportową pokrzyżowała poważna kontuzja, jednakże cały czas pozostawał aktywnym i pożądanym reproduktorem, pozostawiając liczne potomstwo, przede wszystkim w Danii i w Niemczech, gdzie doczekał się już nawet licencjonowanych synów, w tym uznanego przez Związek Oldenburski ogiera Don Luxury, który znalazł się w naszej ofercie na sezon 2019 czy też licencjonowanego w minionym roku w związku DSP syna od klaczy Faustinus x Royal Diamond.

Informacje

Ogłoszenie dodane 29 września 2023 o 21:43
Odświeżone 28 czerwca 2024 o 18:39
Wyświetlane do 28 lipca 2024

ID ogłoszenia: 549912
Liczba osób obserwujących: 49
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama