przyczepa do przewozu 4 koni aluminiowa siodlarnia Pullman Cheval Liberte Nowim końska koniowóz

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
MODEL PRZYCZEPY: R.31.17.0519 MAXI 4
Przyczepa do przewozu czterech koni to doskonałe rozwiązanie dla osób zajmujących się hodowlą, treningiem lub udziałem w zawodach jeździeckich. Zapewnia ona wygodny i bezpieczny transport koni, zachowując przy tym wysoki poziom komfortu i funkcjonalności.

Przyczepa oferuje wystarczającą przestrzeń, aby pomieścić cztery konie, zapewniając im odpowiednią ilość miejsca do swobodnego poruszania się i komfortowego pozycjonowania.

Solidna konstrukcja zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo podczas transportu. Wykonana z wytrzymałych materiałów, które mogą wytrzymać długotrwałe użytkowanie i trudy podróży - podłoga oraz boki aluminiowe

Wyposażenie: Przyczepa wyposażona jest w specjalne uchwyty i zabezpieczenia, aby zapewnić stabilność koni podczas jazdy. Konie jadą w tym modelu po skosie Dodatkowo, posiada zintegrowane systemy wentylacji i oświetlenia, aby zapewnić odpowiednie warunki podczas podróży.

Jazda po skosie: Unikalny układ transportowy umożliwia koniom podróżowanie po skosie, co maksymalizuje ich komfort podczas podróży. Dzięki temu rozwiązaniu konie mają więcej miejsca na rozciąganie nóg, co wpływa pozytywnie na ich samopoczucie i dobrostan.

Siodlarnia: Wygodna siodlarnia zapewnia praktyczne miejsce do przechowywania siodła, wędzidła oraz innych akcesoriów jeździeckich. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej przestrzeni, wszystkie niezbędne przedmioty można łatwo zorganizować i mieć je zawsze pod ręką.

Zestawienie przyczepy: Optymalne rozłożenie wewnętrzne przyczepy - trap tylny i przedni umożliwia wygodny załadunek i wyładunek koni, minimalizując ich stres i zmęczenie.

Bezpieczeństwo: Przyczepa wyposażona jest w systemy zabezpieczeń, takie jak hamulce, pasy bezpieczeństwa oraz niezależne zawieszenie Pullman 2, aby zapewnić bezpieczną podróż zarówno dla koni, jak i kierującego.

Zastosowanie: Przyczepa do przewozu czterech koni jest idealnym rozwiązaniem dla hodowców, trenerów oraz osób aktywnie uczestniczących w zawodach jeździeckich. Zapewnia ona możliwość sprawnego i bezpiecznego przemieszczania się z końmi między różnymi lokalizacjami, zachowując przy tym ich komfort i dobrostan.

Przyczepa do przewozu czterech koni to niezbędne narzędzie dla każdego, kto zajmuje się hodowlą lub treningiem koni. Dzięki swojej solidnej konstrukcji, bezpiecznym systemom zabezpieczeń i funkcjonalnemu wyposażeniu zapewnia ona wygodny i bezpieczny transport koni w każdych warunkach.

WYMIARY

wewnętrzne:

dł 4780 mm x szer 2000 mm x wys 2300 mm

zewnętrzne:

dł 6240 mm x szer 2320 mm x wys 2920 mm

UWAGA

Autentyczność wymiarów potwierdza homologacja COC.

DMC

3500 kg (możliwość zmiany 2700-3500 kg co 100 kg)

MASA

1510 kg

UWAGA

Autentyczność masy potwierdza homologacja COC.

SZUKASZ INNEJ? DZWOŃ! POSIADAMY BARDZO BOGATY WYBÓR PRZYCZEP!

ZOSTAŃ W DOMU, A MY DOSTARCZYMY CI PRZYCZEPĘ POD DOM.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8-17, w soboty 8-13. Jeśli znaleźliście nasze ogłoszenie poza godzinami naszej pracy - prosimy o pozostawienie wiadomości. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

UWAGI

PODANA W OGŁOSZENIU KWOTA TO CENA NETTO PRZYCZEPY I NALEŻY DOLICZYĆ DO NIEJ OBOWIĄZUJĄCY PODATEK VAT.

- Załączane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi i mogą zawierać doposażenie dodatkowo płatne - np. aluminiowe felgi, nadstawka burtowa.

- Możliwość kredytowania, bądź leasingowania przyczep na dogodne raty.

- Pakiet VIP

- Dostawa pod dom

ZASTANÓW SIĘ !!! WARTO WYDAĆ WŁASNĄ GOTÓWKĘ ???

KUP PRZYCZEPĘ NA RATY - KREDYT - LEASING

INFORMACJE DODATKOWE

1. Sprawdź warunki kredytu, leasingu, wynajem długoterminowy.

2. Możliwość ubezpieczenia przyczep.

3. Możliwość dostawy przyczepy pod DOM, w każde miejsce w Polsce oraz wcześniejsza wysyłka dokumentów kurierem. ( W przypadku przyczepy używanej dostawa dostępna po uprzednich osobistych oględzinach na placu )

4. Wszystkie przyczepy posiadają komplet dokumentów wraz z homologacją europejską.

5. Wszystkie dane zawarte w ogłoszeniu mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

6. Firma nie odpowiada za mogące pojawić się błędy lub brak aktualności ogłoszenia.

7. Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi, mogą zawierać doposażenia dodatkowo płatne.

Zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. - informujemy, iż chcąc skorzystać z prezentowanej przez NAS oferty, wyrażają PAŃSTWO zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę "NOWIM" Mariusz Nowicki.

Informacje

Ogłoszenie dodane 29 maja 2024 o 13:32
Odświeżone 10 lipca 2024 o 09:32
Wyświetlane do 09 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 595885
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 100

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama