Przyszłościowa klacz do sportu

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2016
  (6 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  168 cm
 • Ojciec:
  If du Reverdy
 • Matka:
  Atlantyda/Stalypso/Stakkato
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Etap edukacji:
Starty w zawodach:
Opis ogłoszenia:
Klacz pochodząca ze świetnej rodziny skokowej. Spokojna,bezpieczna rownież na zawodach.Idelana w transporcie.Przyzwyczajona do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych.Golona i derkowana.Korzysta z solarium i karuzeli.Chodzi w tereny.Zdrowa bez wad.Jeżdżona przez nastolatkę i trenera.Pod siodłem jezdna,energiczna zawsze chętna do skoków.Bez narowów.
Ojciec klaczy If Du Reverdy
Międzynarodowy ogier skokowy If Du Reverdy startował pod Thomasem Velinem w najważniejszych zawodach w Europie, zdobywając po drodze wiele nagród. Rodowód ogiera If Du Reverdy jest wyjątkowy, spłodzony przez jednego z najlepszych ogierów selle francais Le Tot de Semilly, który wygrał lub uplasował się w 22 międzynarodowych klasach grand prix i 63 krajowych klasach grand prix. Reprezentował Francję w wielu międzynarodowych czempionatach i pucharowych drużynach narodowych. Jako ogier rozpłodowy If Du Reverdy nadal się wyróżniał, a jego potomstwo zyskało wielką renomę jako reproduktor koni użytkowych. Do potomstwa Le Tot de Semilly należą Dollar de Semilly, Ultimée du Chemin, Baccara du Tot, Dandy du Marais II, Diamant de Semilly i wiele innych.
Matka z doskonałej lini po ogierze Stalypso/Stakkato/Cor de La Bryere
Oszacowanie wartości hodowlanej FN od lat pokazuje Stalypso jako jednego z najbardziej wszechstronnych ogierów w Niemczech. 66 potomstwa odnosi sukcesy w skokach przez przeszkody w klasie ciężkiej. Licencjonowany Skelton (FN: Samurai) był w stanie umieścić pod Tobiasem Meyerem i Rodrigo Pessoa do 1,55 skoku.

Informacje

Ogłoszenie dodane 18 grudnia 2021 o 13:23
Odświeżone 03 stycznia 2022 o 10:42
Wyświetlane do 02 lutego 2022

ID ogłoszenia: 407294
Liczba osób obserwujących: 69
Liczba wyświetleń: ponad 3500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama