Przyszłościowa klaczka Zangersheide do rezerwacji.

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2022
  (0 lat)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  Zangersheide
 • Ojciec:
  Coriano's Ass
 • Matka:
  Junona
 • Hodowla:
  Klacz do hodowli
Nie obserwujesz Obserwuj
Przeznaczenie:

Etap edukacji:
Charakter i temperament:
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż urodziwa klaczka Zangersheide Cuba Libra Z po Holszytńskim Ogierze Coriano's Ass z matki xo.

Młoda, przyszłościowa klacz do sportu. W nowoczesnym sportowym typie dzięki połączeniu półkrwi angloarabskiej xo i holsztyńskiej. Konie z takiego połączenia cechują się ponad przeciętną urodą oraz predyspozycjami do sportu w tym do wkkw. To połączenie daje nadzieje nie tylko do sportu ale i również do hodowli.
Matka jest córka ogiera angloarabskiego BERBERYS xxoo Hod. Janów Podlaski, który był niezwykle urodziwym przedstawicielem rasy, szeroko użytym w Hodowli koni półkrwi.Syn epokowego ogiera PARTNER oo.
Klacz bez wad, zgryz cęgi, proste długie nogi, bez wad postawy, prawidlowe kopyta.Elegancka, chwytająca za oko z super charakterem. Piękna głowa, długa szyja, eksterierowo źrebie świetnie rokuje na przyszłość. Codziennie padokowana, regularnie werkowana, karmiona paszami dla źrebiąt oraz suplementami.

Coriano's Ass to niezwykle urodziwy ogier o wspaniałym charakterze,sprawdzony w sporcie na najwyższym poziomie.
To bez wątpienia jeden z lepszych reproduktorów po karierze sportowej znajdujących się obecnie w Polsce.

Ogier Coriano’s Ass jako źrebię otrzymał premię Związku Holsztyńskiego, a jako 2,5 latek został uznany podczas Korungu w Neumunster.
Swoją przydatność do skoków i walory eksterierowe potwierdził podczas MPMK w Łącku gdzie bardzo dobrze zaprezentował się pod Krzysztofem Ludwiczakiem, zdobywając tym samym licencje hodowlana w Polsce.
W 2012 z powodzeniem startował w konkursach skoków. Najlepiej spisał się w Drzonkowie, podczas eliminacji MPMK gdzie przez 3 dni zajmował trzecie miejsce.
W 2012 roku udanie startował w MRK na wielu zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych, między innymi na CSIO w Sopocie, oraz wygrał cykl HPLMK dla koni 6-cio letnich w Lesznie.
W wieku 7 i 8 lat wygrał wiele konkursów 140/140.
Jako 9-cio latek rozpoczął starty w najpoważniejszych konkursach. Między innymi był trzeci pod Janem Vinckierem w konkursie Dużej Rundu podczas CSI*** Cavaliada Warszawa, przyczynił się do zdobycia brązowego medalu MP Seniorów przez Maksymiliana Wechta, wygrał pod nim GP Leszna oraz małe GP CSI w Ciekocinku.
Coriano’s Ass daje piękne potomstwo na które oprócz możliwości skokowych przekazuje także rewelacyjny ruch i eksterier. Przez 4 lata był ogierem czołowym w SK Racot.

Rodowód:
https\://www.horsetelex.com/horses/pedigree/357194/corianos-ass

Holsztyński ogier Coriano’s Ass jest potomkiem wybitnego konia sportowego i hodowlanego Coriano Z, który z kolei jest najlepszym synem Corrado I.
Matką ogiera Coriano’s Ass jest klacz Domina II po Landgraf I która jako 2-latka otrzymała tytuł najlepszej klaczy w Holsztynie. Landgraf I, wywodzacy się z linii pełnej krwi angielskiej Ladykillera, dał całą plejadę wybitnych koni sportowych jak i hodowlanych. Miał on kilkadziesięciu uznanych synów. Coriano’s Ass wywodzi się z bardzo zasłużonej rodziny holsztyńskiej o numerze 18b1 z której pochodzą takie ogiery jak Quantum, Cagliiostro, Lagos ,Constant, Roman, Farn i wiele innych oraz konie sportowe: Catwalk 7/Christian Ahlmann, Common Sense/Mikhail Safranov czy Queen Liesa/Felix Hassman która wygrała między innymi GP podczas CSI na Targach Poznańskich.
Na ostatnim zdjęciu ojciec.

Informacje

Ogłoszenie dodane 20 czerwca 2022 o 07:09
Wyświetlane do 20 lipca 2022

ID ogłoszenia: 449759
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama