Skokowa klacz Quentin Z x Stalypso

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2018
  (6 lat)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  164 cm
 • Ojciec:
  Quentin Z
 • Matka:
  Starka
 • Hodowla:
  Klacz do hodowli
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż przyszłościowa 6-letnia klacz Quentin's Starr (Quentin Z x Stalypso).

Jest to klacz o wybitnej technice skoku i ogromnej sile. Zdrowa, poprawnie zbudowana, wychowana na pastwiskach w stadzie. Regularnie odrobaczana i werkowana. Grzeczna przy zabiegach pielęgnacyjnych i przy kowalu. Bez nałogów i narowów. Bez problemów wchodzi do koniowozu, jest grzeczna w transporcie. Skacze dynamicznie wysoko i dokładnie. Startuje w konkursach klasy P.

Ojciec Quentin Z (Quamiro x Marvel) II Wicemistrz Polski Młodych Koni w skokach przez przeszkody z 2015 roku. Jako drugi ogier szlachetnej półkrwi (zaraz po ogierze MJT Nevados S) uzyskał licencję AES. Wartym uwagi było to, że dostał najwyższą możliwą do uzyskania klasę licencji Approved, bez posiadania potomstwa z karierą międzynarodową. Sam również jako 4-latek nie miał jeszcze wyników sportowych, jednak zachwycił komisję lekkością i doskonałą techniką skoku. Wyróżnia go ogromna siła, niesamowity balans oraz naturalność i chęć skakania.

Matka Starka (Stalypso x Cabrol Amicor) to wspaniała oldenburska klacz hodowli państwa Siergiej. W jej rodowodzie znajdziemy takie sławy jak Stakkato, Cor de la Bryere, Landgraf oraz dolew pełnej krwi w postaci legendarnego Aquino. Starka to gorąca klacz o wielkim sercu, ogromnej sile i nienagannej technice skoku. Jest szybka, zwinna i mocno idąca na przeszkodę. Chodziła konkursy do 140 cm.

Tylko w dobre ręce.

Filmy z zawodów:
https://youtu.be/QjT_R5Z0PP8
https://youtu.be/nY3MKtrAHR8
Kontakt wyłącznie telefoniczny - 732 924 110.

Informacje

Ogłoszenie dodane 13 listopada 2022 o 23:25
Odświeżone 06 kwietnia 2024 o 09:42
Wyświetlane do 06 maja 2024

ID ogłoszenia: 482757
Liczba osób obserwujących: 110
Liczba wyświetleń: ponad 14000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama