Siodło skokowe Ikonic Pro Evolution 16,5

 • Podkategoria:
  Siodła Skokowe
 • Stan:
  Używane, prawie nowe
 • Kolor:
  Ciemny brąz
 • Marka:
  Inna
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Siodło skokowe IKONIC Pro Evolution w rozmiarze 16,5 z półgłębokim siedziskiem zapewnia optymalny kontakt, komfort i wspiera dobrą pozycję jeźdźca i jego środka ciężkości. Tybinki siodła są dłuższe i prostsze niż w siodłach skokowych. Dodatkowo klocki są nieco większe. Dzięki najwyższej jakości wyściełanej skórze cielęcej siodełko ma wyjątkowo miękkie tybinki, które są wzmocnione na dole, aby chronić przed zużyciem.

Siodło skokowe IKONIC Pro Evolution posiada niezależne wełniane panele. Każda poduszka jest indywidualnie napełniana ręcznie, w razie potrzeby objętość można regulować na koniu. Francuski system paneli wełnianych oferuje wiele korzyści w zakresie dopasowania do konia. Dzięki temu nie ma irytujących szwów i poduszek na grzbiecie konia. System wymiany łęków pozwala na bardzo szybkie, indywidualne dopasowanie do grzbietu konia. W siodle obecnie zamontowany jest łęk szeroki

Szeroki kanał kręgowy zapewnia optymalną swobodę ruchów kręgosłupa. Dodatkowy krój na tybinkach siodła zapewnia bardzo dobry kontakt z koniem.
Z racji tego że siodło można bez problemu samemu dopasować nie wysyłam na przymiarkę. Jeżeli okaże się że stan siodła jest inny jak na zdjęciach siodło można bez problemu zwrócić !
Stan siodła idealny, używane sporadycznie ! Rok produkcji 2020!

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 stycznia 2022 o 10:27
Wyświetlane do 14 lutego 2022

ID ogłoszenia: 413348
Liczba osób obserwujących: 3
Liczba wyświetleń: ponad 100

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama