To ogłoszenie jest nieaktualne!

Siodło Ujeżdżeniowe HB Contact

 • Podkategoria:
  Siodła Ujeżdżeniowe
 • Stan:
  Używane, prawie nowe
 • Rozmiar:
  16,5 cala
 • Marka:
  Inna
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam doskonałe jednotybinkowe siodło ujeżdżeniowe. Czarne, z miękkiej skóry, rozmiar 16,5’, wygodne również dla osób przyzwyczajonych do rozmiaru 17’. Rozstaw łęku to 34. Proszę nie obawiać się tej szerokości. Wiele koni chodzi pod zbyt wąskimi siodłami, które ograniczają ekspresję ich ruchu i powodują problemy zdrowotne. Jeśli jednak ten konkretny rozstaw łęku nie będzie idealny, możliwa jest wymiana na inny. Mój koń za odpowiednio dopasowane siodło odwdzięczył się poprawą wykroku, zbalansowaniem ruchu, lepszym podstawieniem zadu i stopniową zmianą muskulatury.

Siodło było wykonane na indywidualne zamówienie u jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Pan Bogdan Dąbrowski z HB Contact, dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu doskonale dopasowuje siodła nawet do najbardziej wymagających końskich grzbietów. Siodło było u niego regularnie serwisowane i korygowane wraz ze zmieniającymi się potrzebami konia. To siodło w rękach pana Bogdana może zostać idealnie dopasowane do kolejnego konia, któremu pozwoli się rozwinąć.

Dla jeźdźca siodło to zapewnia komfort, równowagę i bliskie czucie konia. Duże, anatomicznie wyprofilowane poduszki kolanowe pomagają zachować poprawną pozycję w siodle i stabilizują łydkę jeźdźca.

Siodło zostało wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów, które wytrzymują próbę czasu. Tradycyjna, drewniana terlica znana jest z siodeł ekskluzywnych światowych marek. Świetny stan siodła jeszcze długo będzie cieszyć jeźdźca, konia i łapać za oko sędziów na zawodach.

W razie pytań proszę o kontakt pod katarzyna.k.juszczyk@gmail.com lub 668628901

Informacje

Ogłoszenie dodane 03 listopada 2019 o 19:44
Odświeżone 15 kwietnia 2020 o 09:07
Wyświetlane do 15 maja 2020

ID ogłoszenia: 221769
Liczba osób obserwujących: 15
Liczba wyświetleń: ponad 2000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama