Smart Bramka na boks – Brązowy

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
SMART Bramka na boks to produkt wyprodukowany w Polsce, w 100% z materiałów dostarczanych przez polskie firmy.

- Bramka na boks została uszyta z materiału typu kordura, który dzięki powleczeniu od spodu PVC, co czyni ją wodoodporną. Dzięki zastosowaniu kordury bramka może wisieć nawet na zewnątrz, np przy angielskim boksie.
- Tkanina zastosowana w SMART Bramce na boks charakteryzuje się również wytrzymałymi włóknami, które są odporne na obciążenia i rozdarcia.
- Dzięki wszytym karabińczykom i pasom nośnym z regulowaną długością, bramkę można łatwo zawiesić gdzie chcesz i na jakiej wysokości chcesz.
- SMART Bramka na boks posiada również możliwość przyczepienia jej do metalowych elementów boksu lub na innych metalowych elementach w stajni.

SMART Bramki na boks produkowane przez Smart Hippica to pierwsze bramki na boks, które można przyczepiać do metalowych elementów boksów czy pak jeździeckich, a to dzięki zastosowaniu silnie działających magnesów w połączeniu ze specjalną strukturą materiału, zapobiegają ześlizgiwaniu się bramki pod własnym ciężarem. Przyczepiając bramkę do boksu za pomocą magnesów, wchodząc do boksu, zapobiegamy jej swobodnemu zwisaniu i brudzeniu się.

Najważniejsze cechy:
- kolor brązowy,
- możliwość zawieszenia na boksie,
- możliwość zawieszenia na metalowych elementach boksu i w stajni,
- wodoodporność,
- wytrzymałość na obciążenia, rozdarcia i warunki atmosferyczne.

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 stycznia 2023 o 20:30
Odświeżone 07 lipca 2024 o 22:34
Wyświetlane do 06 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 492385
Liczba osób obserwujących: 1
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama