Sprzedam 3-letniego wałaszka

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2018
  (3 lata)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  163 cm
 • Ojciec:
  Paquito Go
 • Matka:
  Euforia
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Dzień dobry,
Sprzedam młodego trzyletniego wałacha ze świetlaną przyszłością. Jest bardzo dobrze i proporcjonalnie zbudowany. Elegant jest w pełni zajeżdżonym koniem regularnie chodzącym pod siodłem, lonżowanym oraz padokowanym. Nietypowy charakter konia jest jego niezaprzeczalnym atutem. Praca z nim od samego początku przebiegała bezproblemowo. Pierwsze lonżowanie oraz późniejsze przyjęcie jeźdźca były wyraźnym potwierdzeniem, że od tego konia można wymagać bardzo dużo. Nowości nie sprawiają mu najmniejszego problemu, a co najważniejsze jest na nie otwarty i chętnie się uczy. Bardzo dobrze reaguje na komendy głosowe. Koń chodzi zarówno na hali jaki i na ujeżdżalni zawsze dając z siebie 100%. Elegant jest koniem bardzo bezpiecznym, nie płoszy się, nie bryka i nie wierzga. Praca z nim jest czystą przyjemnością. Jest elastyczny w pysku i delikatny na pomoce. Bardzo dobrze wchodzi na kontakt, robi żucie z ręki oraz płynne przejścia. Obecnie pracuje na drągach i cavalettkach.
Warto wspomnieć, że jego bezproblemowy charakter można ujrzeć również podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Z tym koniem nie trzeba się stresować podczas wizyty kowala czy weterynarza! Regularnie odrobaczany, werkowany i szczepiony.
Elegant szuka jeźdźca, który dorówna mu ambicjami i będzie potrafił wydobyć z niego to co najlepsze. Ten niepowtarzalny, szybko uczący się koń nieustannie pracuje aby osiągać jak najwięcej.

Osoby zainteresowane kupnem zapraszam do kontaktu. Chętnie udzielę więcej informacji pod numerem 796491592

Uwaga! Cena konia będzie rosła wraz z poziomem jego wyszkolenia.
Cena 30 tys. do negocjacji

Filmik z ruchu:
https://youtu.be/TIyfVriCnRs

Informacje

Ogłoszenie dodane 29 kwietnia 2021 o 13:10
Odświeżone 31 maja 2021 o 19:13
Wyświetlane do 30 czerwca 2021

ID ogłoszenia: 355650
Liczba osób obserwujących: 70
Liczba wyświetleń: ponad 6000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama