Sprzedam kuca

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2004
  (16 lat)
 • Maść:
  Srokata
 • Rasa:
  Huculska
 • Wzrost:
  134 cm
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam uroczego kucyka. Doświadczony w sporcie. Skoki w domu do 110 włącznie, na zawodach do 100 cm.
Jest to koń dla każdego - idealny dla dziecka, amatora sportu czy też początkującego jeźdźca. W 100% bezpieczny i bezproblemowy, zarówno w obsłudze jak i podczas jazdy. Koń typu "wsiadasz i jedziesz". Nie boi się nowych miejsc. Startuje w zawodach pod dzieckiem. Grzeczny w domu jak i na wyjazdach. Dobrze galopuje, chętnie skacze, nie ponosi, nie dębuje. Chodzi w tereny sam i z innymi końmi, także jako prowadzący. Ma na koncie wiele udanych, czystych przejazdów. Trzykrotny Mistrz Okręgu, nie do pokonania w konkursach stylowych, sukcesem zakończone kwalifikacje do Cavaliada Future.W parkurze równy, nie ciągnie do przeszkody. Ze względu na spokojny charakter nadaje się dla każdego dzieciaka. Nie robi mu różnicy to czy siedzi na nim maluch, czy starsze dziecko.

Spokojny, zrównoważony i zadbany. Regularnie odrobaczany i kuty. Nada się także jako koń do rekreacji i wyjazdów w teren (bardzo to lubi). Samotne wyjazdy w teren nie są dla niego problemem. Nie gryzie i nie kopie koni w czasie jazdy. Regularnie szczepiony i odrobaczany. Typ "miśka". Bezproblemowy w zabiegach pielęgnacyjnych. Odporny na wygłupy dzieciaków w siodle. Jeżdżony także na cordeo, kantarze. Szanuje pastuch. Idealny materiał na pierwszego kucyka dla dziecka! Jest "kuloodporny".
Możliwość sprzedaży kuca wraz z sprzętem!
Zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji udzielę w prywatnej wiadomości lub pod numerem telefonu: 882875851, do godziny 22. Możliwość wysłania filmów.

Informacje

Ogłoszenie dodane 17 października 2020 o 23:55
Wyświetlane do 16 listopada 2020

ID ogłoszenia: 304469
Liczba osób obserwujących: 13
Liczba wyświetleń: ponad 500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama