Sprzedam ogierka

 • Płeć:
  Ogier
 • Data urodzenia:
  2022
  (1 rok)
 • Maść:
  Tarantowata
 • Rasa:
  NN nieznana
 • Ojciec:
  Orkan
 • Matka:
  Blanka
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Roczny ogier na sprzedaż. Ojciec hucuł kary W-Orkan, mama leopard tarantowata N-Blanka.
Źrebak jest nauczony podawania kopyt, wchodzenia do przyczepy, chodzenia na uwiazie. Nie kopie i nie gryzie, bardzo przyjemny i rodzinny koń. Chodzi w tereny z innymi końmi luzem, wchodzi do wody, nie boi się samochodów i ciągników, podaje nogi kowalowi i stoi grzecznie przy koniowiązie jest bardzo odważny. Źrebak jest trenowany obecnie metodami naturalnymi, potrafi chodzic na lonzy, odpowiada na nacisk na nos, ustępowania, cofanie na wdech, jest bardzo kontaktowy, chce współpracować z człowiekiem. Potrafi zrobić parę sztuczek, jest nauczony podchodzenia do schodków do wsiadania i bez problemu wchodzi do przyczepy.
Zaletą jest to że nigdy na nic nie chorował, nie miał żadnych urazów i kontuzji więc kupujący ma dużą gwarancję że jeśli będzie traktowac odpowiednio konia to będzie w pełni zdrów. Historia jest znana bo źrebak był u mnie urodzony co jest też wielką zaletą bo nie kupujemy kota w worku.

Maść będzie dziedziczyć po mamusi, gdzie już widać białe włosy na zadzie.
Koń jest w pełni zdrowia, padokowany 24h ze stałym dostępem do siana w sezonie z dostępem do trawy. Chodzi w stadzie i nie ma z nim żadnych problemów.
Docelowy wzrost 150cm, obecny wzrost około 110cm.

Informacje

Ogłoszenie dodane 03 sierpnia 2023 o 22:26
Odświeżone 12 września 2023 o 09:01
Wyświetlane do 12 października 2023

ID ogłoszenia: 538355
Liczba osób obserwujących: 11
Liczba wyświetleń: ponad 1000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama