To ogłoszenie jest nieaktualne!

Sprzedam spokojną, wysoką klacz (170cm)

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2010
  (12 lat)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  170 cm
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Sprzedam klacz (Ur.2010r.)
Została sprowadzona z Irlandii. W 2021r. Urodziła pięknie malowaną, mocną i poprawnie zbudowaną klacz.
Jessey to wysoka (ok 170cm w kłębie) klacz, o bardzo dobrej głowie. Spokojna, bezproblemowa w transporcie, przy czyszczeniu, kąpieli, kowalu czy weterynarzu. Nie gryzie, nie kopie. Typ miśka, lubi kontakt z człowiekiem, bardzo bezpieczna. Swój charakter przekazała źrebakowi- (kontaktowy, grzeczny, bardzo szybko się uczy) Bardzo dobrze sprawdziła się jako matka (nie panikuje, kiedy źrebak się oddala czy zostaje w stajni)
Klacz regularnie werkowana (chodzi boso) odrobaczana, zaszczepiona. Zdrowa, odporna, nie kolkowała, nie chorowała, nie kulała, 3 miesiące temu miała tarnikowane zęby. Nie sprawia żadnych problemów w stadzie. Nie jest płochliwa. Codziennie wychodzi na pastwiska, jedynie noce spędza w stajni.
Klacz zajeżdżona lecz wymaga treningu i przypomnienia. Pracuje na lonży, ale od roku nie pracowała pod siodłem ze względu na mój brak czasu. Nie bryka, nie dębuje. Pod siodłem wykonuje podstawowe figury (cofanie, ustępowanie od łydki, zwroty, zatrzymania). Chodziła również w tereny. Koń najlepiej dla jednego jeźdźca. Szukam dla niej dobrego domu.
Klaczy podczas pory karmienia zdarza się tkać. Do obejrzenia w Przeworsku w województwie Podkarpackim
Ogłowie założone tylko do zdjęcia( na innym zdjęciu pokazane ogłowie , w którym pracowała anatomiczne) , nachrapnik nie jest ściśnięty , klacz jest garbonosa stąd możliwość zsunięcia się rozetki.
numer telefonu : 732 750 493

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 sierpnia 2022 o 11:44
Odświeżone 20 października 2022 o 22:13
Wyświetlane do 19 listopada 2022

ID ogłoszenia: 462962
Liczba osób obserwujących: 40
Liczba wyświetleń: ponad 3500

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama