Sprzedam Stajnię z Domkiem Holenderskim

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Mazowieckie

SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ JEŹDZIECKĄ O POWIERZCHNI 6000 M KW. (2 działki po 3000 m kw. każda).

Posiadłość położna jest w okolicy malowniczych pól i lasów, 6 km do centrum Jaktorowa (powiat grodziski) bogatego w usługi, m.in. sklepy, przychodnię, pocztę, banki oraz stację PKP (bardzo dobry i szybki dojazd do Warszawy). Nieruchomość znajduje się przy dobrze oświetlonej asfaltowej drodze.

Luźna zabudowa stwarza przestrzeń oraz intymność, a wiejski pejzaż dodaje uroku i unikatowości. To urocze miejsce dla osób pracujących w mieście szukających odpoczynku oraz wyciszenia wśród zieleni.
W skład nieruchomości wchodzą:

STAJNIA:
starannie zaimpregnowany, drewniany (gotowe elementy), budynek firmy Końbox (6 boksów 3x3m, zagospodarowane w konfiguracji 2 boksy + siodlarnio-paszarnia, naprzeciwko 2 boksy porodowe 3x4,5m, z nich można zrobić 3 boksy standardowe.

Stajnia posiada korytarz o długości 3 m, po jego obu stronach są drzwi wejściowe (z tyłu i z przodu), co daje możliwość przewiewu. Dach pokryty eurofalą (nie nagrzewa się podczas upałów) wyposażony w praktyczne świetliki dające naturalne oświetlenie.

Boksy wyposażone są w duże siatki na siano ze stelażem ułatwiającym załadunek, do tego podgrzewane poidła samonapełniajace się.

Pomieszczenie gospodarcze dodatkowo ocieplone wełną, wyposażone w 200-litrowy hydrofor.

Po bokach stajni znajdują się wiaty - jedna do składowania siana/słomy, druga jako przestrzeń gospodarcza. W stajni znajdują się kamery umożliwiające obserwację non-stop, do tego sieć wi-fi ze wzmacniaczem. Cały obiekt jest monitorowany.

Za stajnią płyta pod obornik, boks zewnętrzny + wiata na siano/słomę (można zaadaptować na kolejny boks).

PADOKI:
Tuż przed stajnią znajdują się 2 piaszczyste (nocne w okresie wiosna-jesień) padoki zaopatrzone w paśniki, na jednym z padoków dodatkowy wolnostojący boks 3x3m służący jako wiatka (można rozbudować wedle potrzeby),

PASTWISKA:
Dzierżawione, do dalszej dzierżawy z możliwością późniejszego kupna, 4 dobrze ogrodzone i zadbane, trawiaste pastwiska, jeden z zagajnikiem.

INFRASTRUKTURA JEŹDZIECKA:
do dyspozycji duży, z naturalnym, bardzo dobrym i niewymagającym podłożem, ogrodzony plac do jazdy 24x63 m plus lonżownik o średnicy 18 m, podłoże doinwestowane.

Dwie działki (6000 tys. m kw.) ogrodzone solidnym ogrodzeniem panelowym wraz z zautomatyzowaną bramą dwuskrzydłową, wszystko zabezpieczone system alarmowym, dodatkowo obiekt ochrania firma Solid. Cały obiekt wyposażony w system kamer.

Jedna z działek (3000 m.kw.) posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego - możliwość kupna gotowego już projektu lub realizacja własnego.
Dodatkowo duży, ogrodzony kojec dla psów.

Posiadłość wyposażona jest w media - własna studnia, szambo i prąd.
Jest możliwość podpięcia się do wodociągu miejskiego.

PREZENTOWANY OBIEKT może z powodzeniem spełniać rolę idealnego miejsca dla zawodnika lub dla trenera dyscyplin jeździeckich, może pełnić funkcję szkółki jeździeckiej, pensjonatu dla końskich emerytów, stajni ze świetnymi warunkami hodowlanymi lub zostać posiadłością końskiego pasjonata, chcącego mieć przytulną, kameralną stajnię przydomową.

MOŻNA też przekwalifikować i zaaranżować przestrzeń na własne potrzeby lub inwestycje.


Mogę oddzielnie sprzedać ZIEMIĘ pod DOM jednorodzinny z dużą działką a także STAJNIĘ (całkowicie w całości do rozmontowania).

DODATKOWO SPRZEDAM W PEŁNI WYPOSAŻONY DOMEK HOLENDERSKI o powierzchni 46 m.kw., który może służyć jako domek dla pracownika stajennego, do własnych potrzeb np. w trakcie budowy domu.
Jest też możliwość kupna domku osobno i przewiezienia go (we własnym zakresie) w wybrane przez siebie miejsce.

Wszelkich odpowiedzi na Państwa pytania udzielę telefonicznie bądź osobiście na miejscu.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i prezentacji nieruchomości!

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 sierpnia 2022 o 21:57
Odświeżone 16 sierpnia 2022 o 15:07
Wyświetlane do 15 września 2022

ID ogłoszenia: 459048
Liczba osób obserwujących: 5
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama