To ogłoszenie jest nieaktualne!

Stajnia Fryga- wolne boksy, duże, zielone pastwiska

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Katowice,czeladż, Siewierz, Sosnowiec,Dg,Bedzin, i okolice
Pensjonat dla koni Fryga przedstawia :
Zapraszamy wszystkie klacze i wałachy (ogierom dziękujemy, gdyż klacze za nimi nie tęsknią) do odwiedzenia a może i pozostania na dłużej, jeśli tylko akurat będą wolne apartamenty dla nich.
Boksy jak boksy nie za duże, nie za małe lecz w sam raz aby sobie pochodzić, położyć się wygodnie na puszystej ściółce z trocin, zjeść śniadanko bądź kolację (obiad na życzenie też możliwy), lub powyglądać na świat gdy leje jak z cebra.
Budynek solidny w stylu angielskim o solidnej murowanej podstawie z wieloma drewnianymi elementami, składa się z jedenastu pokoi mieszkalnych o powierzchni życiowej 13m2 każdy wyposażony w smakowitą lizawkę oraz kubeł zimnej wody do przepłukania zębów po posiłku.
Czy to wystarczy dla Twojego pupila ? Mało,
to tuż po śniadanku zmykamy na pastwisko, a tam już metraż zdecydowanie ulega zwiększeniu. Konie tak jak ludzie, nie zawsze potrafią żyć w zgodzie i aby uniknąć niemiłych spięć pośród nich pastwisko podzielono na 24 kwatery, na których w spokoju można się delektować trawą, wodą, słońcem i pobiegać. Oczywiście wszystko to należy robić z rozwagą, gdyż całość ogrodzona jest bardzo niemiłym ogrodzeniem elektrycznym.
Jeśli macie ochotę pobrykać lub poskakać na maneżu nie ma problemu i takowy się tu znajdzie. Chyba, że wolicie zabawę na lonżowniku, czemu nie, piaseczek który w nim się znajduje aż zachęca do pobiegania, a jego ściany pozwolą na pewien czas zapomnieć o otaczających Was polach, lasach i pobliskich jeziorach.
Skoro już było o polach, lasach i mokrych zbiornikach, to jest ich sporo w okolicy i jeśli tylko macie ochotę na wspólny wypad w nieznane, siodłaj pupila i w drogę. Po dniu pełnym wrażeń wracamy do stajni, a tam jak codzień posprzątane i kolacyjka czekająca na czterokopytnego mieszkańca. . Następnie można odpocząć w siodlarni gdzie każdy ma swoją szafkę i wieszaki na siodła, ogłowia, haltery, palcaty, baty i co tam jeszcze posiadacie do pracy ze swoim czterokopytnym przyjacielem.
Życie niesie ze sobą różne przypadki i czasem zdarzy się, że któreś z Was zachoruje... Tobie nie pomożemy, od tego jest lekarz do którego musisz udać się samodzielnie, ale dla kopytnych mamy o rzut beretem bardzo miłego weterynarza, który w kilkanaście minut pędzi aby pomóc w jego problemach. Po jego wizycie zdarza się, że zostajemy z zaleceniami typu spacerki, owijki, wcierki, derki, leki, zastrzyki... z tym również nie ma problemu zrobimy co trzeba nawet jak Ty będziesz cięzko pracować, bądź też słodko spać.
Każdy ma swoje problemy i nie zawsze pamięta o wszystkich obowiązkach, tu Ci też jesteśmy w stanie pomóc i przypomnimy o terminach odrobaczeń, szczepień czy też zrobienia pedicure.
To wszystko co oferujemy musi mieć również swoją cenę, co w obecnych czasach już chyba nikogo nie dziwi, tak więc miesięczny koszt pobytu w naszym pensjonacie jest niezbyt wygórowany i wynosi 600 PLN . Jeżeli chociaż odrobinę zależy Ci na dobru Twojego czterokopytnego przyjaciela, wpadnij, zobacz osobiście i jeśli spodoba Ci się to co zobaczysz zapraszamy do zamieszkania na okres jaki tylko sobie zażyczysz.

Informacje

Ogłoszenie dodane 15 maja 2019 o 21:23
Odświeżone 16 lipca 2019 o 09:38
Wyświetlane do 15 sierpnia 2019

ID ogłoszenia: 185716
Liczba osób obserwujących: 2
Liczba wyświetleń: 1863

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama