Stajnia przydomowa - boksy angielskie z kwaterami

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Przyjmę na pensjonat konia do stajni przydomowej angielskiej, częściowo wolnowybiegowej. Konie codziennie padokowane, po zejściu z dużego padoku wracają do solidnej stajni angielskiej z wyjściem na spore kwatery. Korzystają z kwater i z boksu wedle woli. Woda w poidłach automatycznych i w klastrach. Monitoring stajni. Ogrodzenie na dużym padoku stałe.

Siano zadawane w siatkach Piece of Hay. Nielimitowane. Według potrzeb. Z terenów Natura 2000. Dojeżdża do nas 40 km. Na życzenie również sianokiszonka. Późną jesienią i zimą podajemy dodatkowo siano specjalnie przygotowane dla naszych koni przez sąsiada z okolicznej eko-farmy, zawierające sporo beta-karotenu, z lucerną. Na miejscu fizjoterapeuta koni i ludzi oraz saddle fitter. Duże doświadczenie w opiece nad końmi, również z problemami zdrowotnymi.

Infrastruktura do jazdy na razie skromna, dopiero w planach, ale tereny z szerokimi, dobrymi ścieżkami leśnymi na długie galopy (podłoże idealne - bez korzeni, ani kopne, ani twarde), las praktycznie bezludny, z dala od cywilizacji. Wyjazd do lasu bezpośrednio ze stajni.

Przygotowuję dość wymyślne posiłki z wielu ziół, więc niestraszne mi jedzeniowe życzenia :)

Derkowanie i zakładanie masek, ochraniaczy w razie potrzeby.

Zależy mi na pensjonariuszu niepodkutym, by połączyć go z resztą koni. Najchętniej koń na emeryturę. Stado jest mocne, ale mało konfliktowe, przewaga seniorów. Atmosfera w stajni kameralna, w zasadzie bezludzie.

Najbliższe miasta od stajni: Warszawa centrum - 60 km, Mińsk Mazowiecki - 30 km, Węgrów - 24 km.

Psy mile widziane. Na miejscu piechy, które akceptują przyjezdne czworonogi, i konie, które nie boją się psów.

Na prv prześlę więcej zdjęć i podam więcej szczegółów.

Cena przez większość roku: 850 zł. Od grudnia do lutego/marca - 950 zł. Późną jesienią i zimą podajemy siano specjalnie przygotowane dla koni przez sąsiada z eko-farmy, zawierające sporo beta-karotenu, z lucerną. Koszt jednej kostki to 7 zł. Pobieramy więc tylko symboliczną kwotę 100 zł więcej na czas zadawania tego siana. I jeśli sąsiad ma dobrej jakości kiszonkę, dodatkowo wystawiamy koniom zimą na padok baloty z SK

Informacje

Ogłoszenie dodane 23 marca 2021 o 18:10
Odświeżone 11 października 2021 o 11:47
Wyświetlane do 10 listopada 2021

ID ogłoszenia: 346094
Liczba osób obserwujących: 13
Liczba wyświetleń: ponad 2000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama