Stajnia przydomowa, hodowlana

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
OD MARCA
Oferuję miejsce w stajni położonej w Międzylesiu (05-326 Poświętne), w lesie, w ciszy i spokoju, zadala od zabudowań. Idealne miejsce na rekonwalescencję, dla źrebnych klaczy, czy ogierów, ale również dla miłośników jazdy w terenie.
• boksy angielskie lub w stajni murowanej
• 10ha padoków i pastwisk
• oświetlony lonżownik
• karuzela
• nieduży plac do jazdy
• wyjazd w teren prosto ze stajni, bezpieczne, wielokilometrowe ścieżki bez przecinania jakiegokolwiek asfaltu, głównie leśne

Konie mają zapewnioną całodobową opiekę, boksy i teren wokól monitorowany, na miejscu osoby które mają wieloletnie doświadczenie w chowie i hodowli koni.
Infrastruktura gospodarstwa głównie pod zwierzęta, nie mamy hali, salonu, pożądnego placu, ale jest u nas czysto, konie wychodzą w stadach/małych grupach na cały dzień, prowadzamy je w ręku, a Ty możesz zostawić nam swojego przyjaciela i o nic się nie martwić. Rozruch, zabiegi pielęgnacyjne, przygotowanie do czempionatów, to tylko garstka rzeczy którymi możemy się zająć, wszystko jest do ustalenia.
W bliskiej okolicy weterynarze, fizjoterapeuci i kowale, stale z nami współpracujący.
Posiadamy również nowoczesny, bezpieczny samochód do przwozu koni, w razie potrzeby służymy pomocą o każdej porze dnia i nocy.


Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego lub osobistych odwiedzin, każdego dnia:)

Informacje

Ogłoszenie dodane 11 lutego 2024 o 18:33
Wyświetlane do 12 marca 2024

ID ogłoszenia: 575837
Liczba osób obserwujących: 0
Liczba wyświetleń: ponad 250

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama